SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hera się wylaszcza DT 2013

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
u mnie też są tacy A najlepsi to ci, którzy mają w bicu mniej niż ja w przedramieniu a inna grupa to ci, co biorą się za taaaaaaaaaakie ciężary a technika kiepska...patrzę wtedy na nich błagającym wzrokiem i mówię do siebie "skończ chłopcze bo sobie krzywdę zrobisz" hihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
córa marnotrawna wraca z podkulonym ogonem

ach życie, trochę się pokomplikowało, i treningi wypadały jak miło, że mogę powiedzieć szczerze, że zaliczyłam miesiąc regenereacji

ale doktorat prawie gotowy oddany, zrezygnowałam z dodatkowej pracy, skupiam się na pracy naukowej i mam taki plan żeby się wyrzeźbić na 30-tkę

o ile w czasie tzw regeneracji micha była czysta to muszę się przyznać, ale kaloryczność rzędu 2000kcal z dużym naciskiem na dużą ilośc tłuszczu, że święta czyste nie były, tragedii nie było ale czysto tez nie, zjadłam kilka kawałków makowca i ciasta drożdżowego, więc i glutenowo w święta było

świata minęły a z nimi rozpusta... po świętach zrobiłam sobie 2 dniowe oczyszczanie jabłkowe, żeby trochę jelita przeczyścić, a teraz powoli wychodzę z tej dwudniowej głodowki, taka dieta lekkostrawna z dużą ilością warzyw(głownie brokułow, wiem, że powinnam przy mojej tarczycy je ograniczać, ale teraz to najtańsze warzywo), głównie zupek-kremów, węgli złożonych, łososia bałtyckiego, jak liczę kaloryczność to nie wiele tego, BTW 120/35-45/140, i na takim wychodzeniu z głodówki z stopniowym dokładaniem tłuszczu chcę zostać do poniedziałku, chociaż muszę przyznać, że na niskich tłuszczach całkiem całkiem się czuje(no dobra tłusta rybka mi w tym pomaga), jakoś jak jem trochę mniej tłuszczu to się lepiej czuje i nie ciągnie mnie na tłuszcze

także trening pierwszy trening Mali zaczynam od początku, marsze zamierzam uskuteczniać w drodze do pracy/z pracy postaram się aby były to power walki

nad rozkładem się jeszcze zastanawiam, ale myślałam jednak z zejściem delikatnie z tłuszczami na korzyśc węgli BTW 120/60/150 co daje 1620-1665 kcal, Martucca bardzo źle?

Martucca ponownie uśmiechne się o treningi alternatywne do treningu Mali z gumami- niestety najbliższe 3 miesiące będą po częsci wyjazdowe, a nie chcę rezygnować z treningów- za dużo ich opuściłam ostatnio

no i teraz niestety trzeba się przyznać, że przez święta i świętowe grzechy mnie obtłusciło(vel wywaliło brzuchola), pomiary
jest/było
talia- 71/ 68
kolce biodrowe-84/87
biodra 96/95(no muszę przyznać że dzięki przysiadom pupcia zyskała kształtów i powoli staje się fanką mojego zadka- już nie chcę 90 cm w biodrach )
uda- 58/56(no akurat fanem swoich udek nie jestem )
łydka 38/36,5

podejrzewam, że może i kilka cm przybyło, ale głownie to napuchnięcie którego nie jestem w stanie się pozbyć i pokrzywa nie pomaga, muszę przyznać, że jakieś osłabienie wiosenne mnie bierzez, niby z rana w pracy jest dobrze, ale jak wracam do domu to na nic nie mam siły, na żadne hopki galopki, nawet żeby mieszkanie jakoś ogarnąc masakra!!!

lejdies moje drogie liczę na kopa na rozpęd a to Martucci usmiecham się ponownie o akceptacje/odrzucenie rozkładu i trening z gumami, mimo, że córa nieposłuszna

Zmieniony przez - hera21 w dniu 2013-04-05 09:01:08

Zmieniony przez - hera21 w dniu 2013-04-05 09:01:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Heeeeeeeeeeeera wróciłaś myślałam o Tobie - patrzę brak wypisek, żadnego znaku życia ale już jesteś huurrraaaa

Gratuluję pięknego progresu na drodze młodego naukowca

Kopniak w zadek i niech moc będzie z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Kopniak to za mało Mali to ma być kop na rozpęd jaki może dać tylko babochłop a nie meduza :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Hera tez zastanawiałam się gdzie się zapodziałaś Kop i ode mnie

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem w sadystycznym nastroju. Na pewno trening chcesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
no dobra... jak już zaczniesz ten new trajning to możemy się gdzies na mieście zmówić i wtedy...
... na pewno chcesz kopniaka???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Martucca czekam na sadystyczny trening... dzisiaj mam wkur.a na maksa chyba dzisiaj powinien być pierwszy trening

Kokos, hmmm, muszę się zastanowić, albo zacząć trenować biegi



Zmieniony przez - hera21 w dniu 2013-04-07 18:13:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

Następny temat

Pomoc w ułożeniu diety w celu zgubienia tłuszczyku!

WHEY premium