SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hera się wylaszcza DT 2013

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
zanim tutaj się zapisałam miałam subkliniczną postać niedoczynności tarczycy i trzy miesiące przed cykle wywoływane luteiną w celu wyregulowania(generalnie wcześniej nie było z cyklem problemu), potem gin zasugerowała odstawienie luteiny i czekanie na naturalny cykl(brałam już wtedy z Jej polecenia 2-gi miesiac Castagnus, kuracje Castagnusem zakonczylam na poczatku lipca bodajże), ale @nie przychodził, w lipcu odwiedzilam gin-endo, który wykryl mi niedoczynność tarczycy i zaczął leczyć(hormony tarczycy były już w rozsypce), ale też namawiał na pigułki anty, co mi wtedy odpowiadało, ale luteiną nie był w stanie wywołać okresu, nie wiedząc chyba jak mi pomóc(chciał trzeci raz preparat tego samego typu zastosować) wybrałam się do poleconego endo, ta zasugerowała większe dawki hormonów tarczycy bo się przez miesiąc do wizyty u niej nie uregulowało, powiedziała, że muszę w ten sytuacji miec sztucznie symulowany cykl i przyjmie mnie na swoj oddzial w szpitalu celem dalszej diagnostyki(u tego gin endo oprocz tarczycy wyszedl podwyzszony hormon nadnerczy dhaes, androgeny w porządku) i kazala sie zglosic do gina wzgledem wypisania odpowiednich proszkow, gin zbadala stwierdzila cienkie endometrium bedące pewnie skutkiem niskich estrogenów i braku odpowiedzi na luteine, przepisała tabletki 14 pierwszych estrogenu a kolejnych estrogenu i progesteronu... aha, sama bez bicia się przyznaje, to moja wina, bo po pierwsze jadłam z małą ilością tłuszczu, często nie dojadałam z powodu stresu, a teraz stresuję się pisaniem doktoratu, więc wiem, że sama sobie naważyłam i próbuje z tym walczyć, więc najpierw zdrowa dieta, dlatego zapisałam się na to forum, i ćwiczenia żeby się nie otłuścić,a przede wszystkim nie zapuścić wyglądowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bania Słońce, a jak kości? Coś się podziało, jakieś przesłanki o rzeszotowieniu są?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
a z kośćmi spoko, póki co powiem Ci szczerze że to świeża sprawa, wiem, że nie mogęzwalać tego na niedoczynność tarczycy, ale problemy są od tego czasu kiedy miałam spadek formy i chyba początek choroby(sama po sobie widziałam, że coś nie halo), bądź co bądź jak tylko cykl się rozregulował to od razu do lekarzy i chyba dopiero teraz trafiłam na w miarę ogarniętych, mam nadzieje, że przez to że nie zwlekałam to nie narobiłam sobie większych szkód w organizmie- pierwsze problemy zaczęły się z poczetkiem tego roku i od razu zaczęłam działać, wcześniej okaz zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No w tej sytuacji to nie ma co mieszać ziółkami, bo jeszcze jakaś podła interakcja z lekami się wda Jedyne co, to wywal parabeny z kosmetyczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Martucca, ja najpierw zrobie diagnostyke, więc stąd leki, zobacze co wyjdzie, jak coś poważnego to leczę, ale jak nie aż tak poważne, to postaram się powalczyć ziółkami i rozsądną dietą, może organizm sam wskoczy na normalne tory jak dostanie to czego mu potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz z yosis pogadać, ma teraz dziennik w Cossfit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
micha i trening, czułam moc i mimo pogresu powinnam wiecej ale muszę mieć zapas na przyszłość, aero z trudem, chyba to dzialo sie poza moja swiadomocia dobilam 40min, ale tylko z powodu wyrzutow sumienia ze cwicze co drugi dzien po 10 min mialam ochote to rzucic w cholere bynajmniej




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
ale muszę mieć zapas na przyszłość ty tak nawet nie myśl, w danym dniu robisz na maximum swoich możliwości, zostawiając sobie "na przyszłość" nie walczysz tak jak powinnaś , ta "przyszłość" ma być w danym dniu

Zmieniony przez - UNKNOVVN w dniu 2012-09-10 10:26:32

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
unknovvn, masz oczywiście rację, po prostu byłam zaskoczona, że ciężary które w ostatnim treningu były dla mnie obciążeniem przy jakim niemalże płakałam, teraz poszły gładko, po prostu była moc, ale tylko na siłowni, bo już na aero jak wspominałam zdychałam(ale i tak kręciłam na maxa, nie wiem jakim cudem), bądź co bądź to był dobry trening bo tyłek mnie boli i ni jak nie mogę dobrać pozycji do siedzenia a teraz może bardziej doświadczone mi poradzą, niedługo kończę pierwszy trening 1 wg Obli, czy mogłabym go powtórzyć stale progresując, czy lepiej przejść do treningu 2, pytam bo uważam, że na samym poczatku nie dawałam jednak z siebie wszystkiego...?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rybie oczy, świńska kicha-tak wygląda nasz micha :D

Następny temat

Pomoc w ułożeniu diety w celu zgubienia tłuszczyku!

WHEY premium