SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hejka !

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 364
Witam,
Otóż mam 15 lat,około 180 wzrostu i no właśnie, i 60-63 kg masy ;/
Posiadam w domu prowizoryczną ławkę ;p , hantle po 12 kg na 1 + ekspander.I teraz :
1.Do tej pory ćwiczę od 1 lutego treningiem chyba obwodowym tzn.
Poniedziałek,Środa,Piątek po jednym ćwiczeniu na każdą partię,
Będę chodził na siłownie ale dopiero od Kwietnia lub Maja no bo niestety inaczej nie dam rady ;/ i teraz pytanka :
a) Czy tym treningiem i oczywiście odpowiednim żywieniem zdołam nabrać masy
b)Czy nie zmienić tego na trening że tak powiem tradycyjny tzn. Poniedziałek Biceps i Klatka Środa Triceps Brzuch Piątek Barki i Nogi po pare ćwiczeń i serii na każdą partię

Bardzo bym prosił o nie odsyłanie do innych linków tylko pomoc bezpośrednią.Dziękuje

Aha,mogę ćwiczyć praktycznie codzień. Mówie tak na wszelki wypadek bo słyszałem o treningach na które trzeba 4 dni tygodniowo itp..

Zmieniony przez - dawidc4 w dniu 2012-03-02 16:12:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 661
Siema wiec wg mnie jest za wczesnie na silownie.Ale poczekajmy na wypowiedzi innych bardziej doswiadczonych.Cwiczenia na masie wlasnego ciala jak najbardziej np.domator

Zmieniony przez - simon986 w dniu 2012-03-02 16:32:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesteś w dobrym wieku. Twój wzrost jest dobry. Co do masy musisz opracować dietę na dodatnim bilansie.
Co do ćwiczeń to na początek każdy poleci Ci chyba FBW. Gdyż poćwiczysz wszystkie partie, później możesz zmienić na coś mocniejszego.
Co do FBW i diet i innych polecam:
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 364
A czy to co ja robie to nie czasem FBW no bo Full body workout a ja właśnie takjakby coś takiego robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Poleciłbym ci domatora ale jeśli już chceszz to rozpisz jakie ćwiczenia wykonujesz
Co do jdiety to 10 wskazówek żywieniowych wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
odpuść w tym wieku ćwiczenia siłowe na sztangach i innych takich. Trening domatora na własnej masie !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 364
Ja wiem że to dziwne ale nie moglibyście mi jakoś tego domatora rozpisać na poniedziałek środę piątek najlepiej ??? 10 wskazówek przeczytałem stosuję się,odpuszczę trening taki jak mówicie tylko niezbyt mi szło układanie planów xD daje SOG'i Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 364
OK tylko jeszcze jedno pytanko. Nie mam drążka,nie mam czym go zastąpić i nie będe niestety go miał ;/ da się jakoś podciąganie zastąpić




@ Mam ekspander

Zmieniony przez - dawidc4 w dniu 2012-03-08 20:05:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
niestety nie, a czemu nie bedziesz miał ROzporowy do futryny wmontować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 364
Ok.Pogadałem drąg będzie jeszcze tylko powiedz mi czy na to jakiś plan czy jak ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna rozpiska na mase, siłe i rzezbe

Następny temat

dieta do oceny na mase

WHEY premium