SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hej hej hej . Proszę o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 270
Witam,
piszę do Was z zapytaniem czy orientuje się ktoś jak może działąć białko wołowe na kobiety ? Czy są jakieś negatywne skutki? Czytałam , że np sojowe wpływa na gospodarke hormonalną a wołowe ? Serwatkowe piłam do teraz , ale spróbowałam wołowego FA beef hydrolized (...) i po prostu marze by pic go dalej :( a nie jestem pewna czy nic sie dziac nie bedzie i czy negatywnie na mnie nie wplynie . Prosze o odpowiedz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie odbije się w żaden sposób, ale moim zdaniem zainwestuj sobie w WPC, bo jest tańsze, a różnicy nie uświadczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
J.W
białko wołowe FA ma aminogram parówki, więc płacisz korcie za parówkę w proszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 270
Dobra dobra juz looz , sorki . Chciałam tylko zapytać bo pijałam wiele białek i po prostu to jako jedyne tak mi podeszlo , ze mam ochote je pic a nie , że musze . Dzięki . A WPC pilam i jakoś srednio mi podeszło :( jestem wybredna jezeli chodzi o suple . A chlopaki widze odrazu z jakimis parówkami wyskakuja ... Ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 270
I nie chodzi mi o samą nazwe ze wolowe tylko o ilosc bialka ... Pfff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Ktoś tu ma zły dzień
Smaków jest od groma jeżeli chodzi o białka, także na pewno jakieś ci podejdzie, jeżeli chodzi o WPC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
no właśnie Ci tłumaczę, że paradoksalnie takie białko nie jest polecane jak wołowe :)
Kwestia wpływu na gospodarkę hormonalną jest złożona, i myślę, że jest marginalną przy kwestii doboru odżywki, gdyż takowe przechodzą bardzo rygorystyczne testy oraz procedury wprowadzenia ich na rynek. Mówiąc krótko, same w sonie nie mogę bezpośrednio wpływać na układ hormonalny
już lepiej sojowe dla kobiet
ale WPC Ci nie podeszło bo smak czy dolegliwości trawienne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W cenie białka wołowego można dobre wpc czy izolaty popijać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 270
Ehh nie zly dzien tylko odrazu parówki jakieś :pp Nie potrzebne po prostu trzeba napisać tak jak pisaliscie dalej no wiec tak . Pomyslalam o wolowym bo mam dostep do niego za 127 zł / 1800g . WIec bardzo tanio skoro chodzi po 160 na internecie . Dalej ... pilam izolata whey i complex , Smak czekoladowy okej ale po nim czulam jakbym wypilam 3 litry mleka smakowego i strasznie zmaulalo zoladek . Mam po tanszym koszcie bialka ale nie duzo rodzai i dlatego pytalam o te wolowe bo jest tanie i naprawde podeszlo mi .
WPC ? Dokladnie nie wiem o co chodzi czy to ogolnie o bialka tego typu czy konkretne jakies ?
No wiec chyba zostane przy tym complex wheya i bede probowala inne smaki , da sie zyc jak nie jest jakies super dobre :pp
Myslalam , że dam rade ale wlasnie chcialam sie dowiedziec cos na temat tego wolowego .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple masa

Następny temat

Kreatyna - kilka pytań.

WHEY premium