SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HardLola/Wiolka chce być szczupła i silna

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4498

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 357
Ok,to będę miarką odmierzać Dzięki Martucca.
Dziewczyny,proszę.... Pomóżcie mi ułożyć jakąś dietę,na prawdę chciała bym trochę schudnąć,bo źle się czuję z tym tłuszczem.
Do tego przymierzyłam spodnie,które kupiłam 3 miesiące temu i nie mieszczą mi się uda.
Sprawdziłam swoje wymiary z przed ok.3 miesięcy i okazało się,że miałam w udzie 53 cm a teraz 56. Muszę dodać,że uda mam b.twarde -mało tłuszczu.Możliwe,że to był przyrost mięśni?W ogóle to moje wymiary z przed 3 miesięcy:
biust:90cm
talia:73cm
biodra:93 cm
i nieszczęsne udo:53 cm
Oj,więc chyba jednak znowu przytyłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Zacznij od 1800kcal, B150, W150, T reszta.
Mięsa żadnego nie lubisz?

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Złap pomiedzy palce fałd skórno-tłuszczowy na udzie tak, jak na tym zdjęciu:





Jeśli będzie miał 15mm lub mniej, twoja teza o dużym przyroście mięsni jest słuszna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 357
W ogóle nie lubie mięsa ale jak już mówiłam to mogę się poświęcić i zjadać kurczaka
Złapałam i ma ok.15 mm nie więcej. Po za tym jak napnę mięśnie to ani 1 mm nie da się złapać. Tylko coś tu jest nie tak,bo miały mi mięśnie nie przyrastać a wręcz przeciwnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to figa z makiem, bo jak sie napina miesnie to daje sie zlapac, ty masz tluszcz a nie 15mm nie potrafisz zlapac skory bo jest nabita woda i tluszczem,
Podlalo cie ostro

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-01-24 21:47:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
i 6cm masy w klacie, no no

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 357
to słabo. czyli choroba jednak daje o sobie znać... No dobra... To co mam teraz zrobić ? Jak ćwiczyć?Jak często? Dieta rozumiem,że 1800 kcal?Będę na niej coś tracić?Jaka jest optymalna waga dla mnie?
ps.Z tym biustem to mam na prawdę różnie,czasem jest większy czasem mniejszy-zależy chyba od fazy cyklu miesiączkowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Miałaś już treningi z wolnymi ciężarami? Przysiad, mc?

Zacznij od 1800 i zobacz co się będzie działo, regularne pomiary w tym pomagają.

Jaka jest optymalna waga dla mnie?
Zdrowa

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 357
Co to znaczy MC?
Mam sztangę,hantle i nimi ćwiczę...to o to chodzi z tymi wolnymi ciężarami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
MC to martwy ciag..i tak wolne ciezary to cwiczenia ze sztanga/hantlami...ale chodzi nie o jakiekolwiek machanie tylko konkretnie czy jestes obcykana z technika siadow i martwych ciagow?

I'm
#1
So why
Try harder

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Problematyczna figura...jak odchudzić dół? Załamana.

Następny temat

BerniStopa/Jak przytyć? Pomocy!

WHEY premium