SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hantle i sztanga ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 780
Witam, zwracam się do was z zapytaniem. Otóż, chciałbym wrócić po dłuższej przerwie do ćwiczeń. Czy treningiem samymi hantlami i sztangą byłoby widać przyrosty ? Rok temu ćwiczyłem na publicznej siłowni i tam dosyć sprzętu było, ćwiczyłem tam pół roku i to miało sens, potem niestety był remont i nie miałem gdzie ćwiczyć. Nie wiem, czy to jest gra warta świeczki. Czy da się rosnąć, bez tych wszystkich maszyn i atlasów ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 488
Oczywiście, że się da. http://www.atlas.sfd.pl/dla_mezczyzn-a2.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
atlasy czy maszyny są zbędne do sztangi i hantli przydały by się stojaki i ławeczka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 780
Z dokupieniem stojaków i ławeczki nie powinno być problemu. Czyli brak atlasów i maszyn nie stoi na przeszkodzie do zbudowania masy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Nie, ćwiczenia z wolnym ciężarem najlepiej rozwijają muskulature i sile.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mase nawet mógłbyś zbudować na ćwiczeniach z własnym ciężarem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
jak jeszcze masz zadowalające obciążenie to tylko o drazku musisz pomyślec

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 780
narazie tylko 60 kg ze złomu, ale się dokupi napewno. Bo w sklepach drogo ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
wiadomo... ale z 60 to cos powalczysz, ale pamiętaj o drążku...

Zmieniony przez - gwiazda17 w dniu 2013-07-24 16:16:20

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drążek to podstawa jak nie masz dostępu do siłowni. Na drążku możesz robić bardzo dużo mięśni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ciężary ogarnij toczone, zawsze taniej wyjdzie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy jest sens,,?

Następny temat

Sprzet do cwiczen, pilne

WHEY premium