SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hansa.......

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8496
Witam....Czy "Hansa X Sport"" to dobra firma ??Prosze o wypowiedzi.....Wiem tyle ze to Niemiecka firma,ale chodzi mi o jakosc itp...Bo mam Gainera tej firmy....

Patrz komu Ufasz!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Sorry... Pomylka.
Pomylilem firmy.

Zmieniony przez - WWJD w dniu 2007-07-24 22:21:59

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6560
Witam
Osobiście jej jeszcze nie testowałem, ale mam zamiar kupić, ponieważ trener z mojej siłki polecał mi kreatyne i aminokwasy tej firmy. Ceny "Hansa X Sport" są dość tanie i jakość podobno też dobra. Za 2 miechy planuje swój pierwszy cykl i zakupię produkty tej firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Bardzo dobra alternatywa do polskich i czeskich firm. MOj znajomy zaczoł tego używac i bardzo sobie chwaili.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko??

Następny temat

?????

WHEY premium