SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST i gainer

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13109
Witam wszystkich

Mam pytanie i prosze o poradę. Zaczynam HST, bo wróciłem z obozu, jak niektórzy wiedzą i mam zakupionego Gainera OLIMP Gain Bolic 6000, 4kg. Diete staram się mieć, ale nie zawsze to wychodzi, dlatego zwracam sie do was z prosba o to jak brac tego gainera. Np w dni nietreningowe, lepiej brac 2 x dziennie 50g, czyli 3 i pół miarki, czy 70g, czyli około 5 i pół miarek?
A w dni treningowe 1h przed treningiem zjeść porządny obiad, a zaraz po treningu 100g gainera, czyli 7 miarek?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
https://www.sfd.pl/temat173140/
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=37279&x

Braki w diecie uzupelniaj gainerem ,w przeliczeniu na wage ,zreszta przeczytaj to sie dowiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
gainera w zasadzie sie bierze w/g brakow w diecie. w dt bierz po treningu jakies 100g, przed treningiem lepiej zwykle zarcie. w dnt miedzy posilkami, sadze ze po 50g powinno starczyc

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1102 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10411
Gainer to tylko "zarcie w proszku", a ile razy i w jakich dawkach bedziesz go jadl to zalezy od diety.

pzdr.

"The important thing is not to stop questioning."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
JO... juz mu nie wkręcajcie z tą dietą, wiadomo że i tak jej nie będzie miał i tak, Jak jesteś "duży" to dwa 50-100g powinno wystarczyć a jak "szczypior" to 100-150g najlepiej jedną z porcie po treningu, a drugą w najdłuższej przerwie między posiłkami...
pozdrawiam

Zmieniony przez - error1989 w dniu 2007-07-25 00:37:37

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824


a jak ktoś jest endo i dopiero zaczyna np to co też ma po 300g gainera w siebie ładować?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13109
No w sumie jestem dość chudy. Czyli mam brać np w dni nietreningowe zamiast 60g, 100g??
60 ktore biore do tej pory bedzie za malo??
Chyba nie...???
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
Koniu151 szkoda mi cie, naprawde, ty masz jakiś kompleks na moim punkcie??

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
zadałem ci tylko proste pytanie.

masz zbyt ograniczona wiedzę - nie odpowiadaj.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5333
Wiem że szukasz każdej mozliwości żeby sie czepić mnie i żeby ci sie post nabił, nie wiem czemu tak jest, ale w sumie mam to w dupie, wiem co pisze, mam pewna wiedze i koło ****a mi lata czy ty sie z tym zgadzasz czy nie... Upatrzyłeś sobie mnie więc możesz mnie poprawiac, prosze bardzo, ale to ty wychodzisz na idote nie ja.
pozdrawiam

Zapraszam---> jakwygraconline.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
nie wiem jak można wychodzić na idiotę wytykając komuś pomyłkę to raz, a dwa - napisanie dawek gainera samo w sobie jest idiotyzmem , a nie zapytanie przy tym o typ budowy jest jeszcze większym.


eot z mojej strony.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13109
Panowie przestańcie się kłócić jak małe dzieci, tylko odp na pytanie.
Prosze

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakwasy

Następny temat

klata ,a pojemnośc płuc

Wiecej