SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Witam.
Mam pytanie. Chialbym dowiedziec sie jaka firma w/g Was robi najlepsze HMB. Prosze ustosunkujcie sie tez do stwierdzenia, ze "forma plynna tego specyfiku jest lepsza". Czy znacie badania, ktore to potwierdzaja?

A teraz druga sprawa. Jakiej firmy HMB ma najlepszy stosunek cena/jakosc? I czy rzeczywiscie mozna poczuc roznice pomiedzy HMB firmy X a HMB firmy Y. Bo biorac pod uwage doswiadczenia z innymi preparatami wspomagajacymi trening wydaje mi sie, ze (jesli oczywiscie nie jest sie Dorianem Yatesem czy Ronnie Colemanem) przy pewnym stopniu intensywnosci treningu roznica taka w zasadzie nie istnieje. Pomijam tu oczywiscie wszelkiego rodzaju produkty firm typu "Daremny Trud", ktore za sprawa swojej jakosci pozostawiajacej wiele do zyczenia sprawia, ze nie tylko nie poprawimy swych osiagniec, ale i szybko spotkamy sie ze swoimi pradziadami...)

Pozdrawiam

Nie ma ludzi nieomylnych...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
a jak efekty "silowo-miesniowe"?? tzn zauwazyles jaki wzrost sily lub poprawe umienienia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
nie sugeruj sie tym co przeczytałes w reklamie (na pewno w KiF)
HMB to SZAJS

Czy nie uważasz że w naszym kraju każdy klepie biede?(a faceci coś jeszcze)Czy nie sądzisz że trudno dzisiaj o porządną dziewczyne z kasą,tzn. z klasą?A czy może masz czasem ochote pier.dolnąć komus tylko za to że jest policjantem?Jeżeli tak-zagłosuj na QUARTA!Kliknij TAK a wkrotce spełni sie Twoje marzenie...bo Quart to złote dziecko
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-10-18 14:14:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
hmb to nie szajs, jednak szajsem jest płyn w porowniau do tabsów - tablety lepsze ! a najlepssza firma wg mnie - olimp (co do hmb)

I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Rzadko czymkolwiek sie sugeruje...Fakt, ze pojawily sie glosy (czego efektem byla reklama jakoby HMB w plynie bylo lepsze. Ale ja wlasnie chce badan, ktore moglyby tego dowiesc. Dopoki czegos takiego nie posiadam chce Waszych opinii. Za ktore z gory dziekuje.
Pozdrawiam

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
najlepszjest to mam jakis numer "flex'a" i to jrest spoko na 1 stronie jest zdecydowanie lepsze od płynnejh formy - hmb kaps.

kilka stron dalej (dokl. 8) najefektywnieszja forma HMB - hmb w plynie

I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
No wlasnie. Ale na tym polega wciskanie kitu ludziom. Chce konkretow. Bierzemy 30 osob. Jedni przez pol roku uzywaja plynu, inni uzywaja tabletek. Sprawdzamy rezultaty, odrzucamy skrajnosci, wyciagamy srednia i wiemy wszystko. Chyba, ze producenci boja sie, bo okaze sie, iz rownie dobrze mozna rozwijac sie zajadajac gowno zyrafy )
Poki takie badania nie zostana zrobione rozmawiam z ludzmi, ktorzy uzywali roznych form HMB. Jak na razie nie slyszalem o jakichs drastycznych roznicach- prawde mowiac nie slyszalem w ogole o jakims bardzo wyczuwalnym dzialaniu. Problem z HMB polega chyba glownie na tym ,ze trzeba go uzywac dlugo, zeby cokolwiek poczuc. A czesto ludzie w miedzyczasie uzywaja innych supli i w rezultacie nie wiadomo co tak naprawde dziala.
Pozdrawiam.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
son- mowi ze tabsy lepsz i mi to wystarcza

I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
może ja sie wypowiem bo chyba nie zabardzo odrózniacie forme w kapsach (CaHMB) od formy płynnej - wiec róznica polega na tym ze w proszkowej CaHMB ok.70-80% to czysta forma HMB - w płynie stężenie jest o wiele większe coś koło 90-95%) - w tej dziedzinie HMB w płynie jest lepsze..
dlaczego kapsy a nie płyn? płyn jest bardzo toksyczny -niezbyt dobrze wpływa na nasz organizm ... dlatego poleca się CaHMB
nigdy nie wnikajcie ile CaHMB jest w kapsie.. moze być np.1000 mg w kapsie ale czystego np.500mg - największe stężenie w sprzedawanych HMB w Polsce mają Trec i Olimp - i z tych dwóch wybieraj

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1259
Najtańszym HMB na polskim rynku jest chyba HMB Olimpu w kapsułkach(200 kapsułek za 95 zł.)
A co do jakości, to uważam że czy w płynie, czy w kapsułkach czy w tabletkach to bez znaczenia,bo HMB to HMB
I zgadzam się co do tego,że krytyka pod adresem HMB jest bezpodztawna.Nie można przecież oceniać preparatu nie stosując go.Znaczna większość jest przeciwna HMB z prostego powodu-nie stać ich na kilkumiesięczną kurację.Ludzie! HMB zaczyna działać po kilku miesiącach a nie po kilku dniach,dlatego jeśli cię nie stać to zrezygnuj z tego


"Gwałt jest niemożliwy- kobieta z uniesioną spódnicą biegnie szybciej od mężczyzny z opuszczonymi spodniami"

peace & love

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ozyr jest jeszcze coś czego nie uwzględniłeś - jak muszę wydać 300zł na 3 miechy suplementacji HMB żeby zaczynac widzieć efekty - to przez te 3 miechy za 300 zł kupie sobie 800 g gluty + 450 g bcaa i zanim bym dostał efektów po hmb będę miał dobre efekty po innych odżywkach


Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

..........::::::::::STREET NIGGAZ GANG::::::::::..........

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
HMB HiTeca w plynie

Expert w dziale DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer - czy potrzebny?

Następny temat

Kreatyna + Bcaa...?

WHEY premium