SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
Chciałbym wiedzieć jakie są skutki brania HGH? zarówno pozytywne jak i negatywne. (szukałem odpowiedzi w internecie ale niestety nie znalazłem)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Nawet jak coś by dostpali, to i tak nie podziała
sprawa hormonu, jest dosyć skomplikowana
a suplement za 25 zł nie ma prawa go podnieść
tak jak napisał Tom!
Kup sobie lepiej dobre Zma
to przynajmniej będziesz wypoczety
to szybciej wpłynie na rozwój niż ten hgh

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
nie ma zdanych.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
To idealne stwierdzenie!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
no

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
co najwyzej mozesz dostac rozwolnienia;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
ale odpowiedzi mi dajcie konkretne do pytania jak nie macie nic co moze mi pomóc to niepiszcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
jedyne co mozesz odczuc, to delikatnie lepszy sen
ale nie spodziewaj sie tego co na etykiecie jest napisane.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Pytasz o jakiś supel niby podnoszący hgh, czy o czystą somatotropinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
o suplement o nazwie hgh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to masz wyżej odpowiedzi. nie warte zachodu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 466 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3014
no z tym że jakoś w te wasze odp nie wieże bo słyszałem lepsze rekomendace niż "co najwyzej mozesz dostac rozwolnienia"
jeśli to jest hormon wzrostu albo środek go pobudza to powinienem dostać chciaż odp czy od tego sie rośnie czy faktycznie zwieksza ten hormon itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

.by DaRK666 'Pierwsze plany na porządną suplementację! PLANY I SUGESTIE - TUTAJ!

Następny temat

Zwiększona potliwość po białku?

WHEY premium