SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HELP...DIETA I TRENING DO OCENY [DT]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 757 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10593
jak tak teraz pomyślałam sobie to może rampa 8 ;>
no właśnie z rozpędu najważniejszego zapomniałam napisać .. cel jest redukcyjny..
i jeszcze co do treningu . nie chce teraz zbyt angażować czwórek dlatego może póki co powinnam odpuścić przysiad? czy tak jak ułożyłam teraz jest w porząku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Mam strasznie mieszane uczucia. 5x5 na redukcji u Ciebie - żeby się nie okazało że po 4 tygodniach coś Ci strzeli.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 757 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10593
co będzie w takim razie lepsze? dlatego właśnie piszę bo nie chcę sobie krzywdy zrobić . rampa tez nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 757 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10593
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
spokojnie moja droga - dziś miałem bardzo pracowity dzień, ale o Tobie nie zapomniałem. ja bym widział to tak, że na takim zakresie powtórzeń - 5-6 wystarczą Tobie ze 2 serie w tych ćwiczeniach które planowałaś na 5x5. A pozostałe już z większa ilością. Może być piramidka, może być sama progresja, może być progresja i regres/y, mogą być jeszcze inne rozwiązania.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 757 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10593
wybacz mi moją niecierpliwość ale nie chciałam cię poganiać myślałam że może się ktoś jeszcze odezwie
wczoraj byłam na treningu i wyglądało to tak jak poniżej. nie wiem czy tak może być?
jeszcze byłabym szczęśliwa jakby ktoś się wypowiedział na temat mojego makro czy taka rotacja może być

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
ja bym mc zrobił tak: 10/8/6/6/10/10

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 757 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10593
przysiad analogicznie robić w takim razie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
a to już sama musisz zdecydować - tak czy inaczej ten rozkład dla ciężkich wielostawów w Twoim przypadku byłby ok.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 757 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10593
czyli przysiad i np wiosło sztangą jak najbardziej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ubrania odprowadzające pot od skóry.

Następny temat

Anoreksja a rzeźba ...

WHEY premium