SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwałt?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przecież gość napisał że był chory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1365
nie ma co sie gosciem przejmowac mogł sie nie wystawiac;)a tak w ogóle to ja osobiscie nie chciałabym by moj facet z gorączką(narazeniem wasnego zdrowia)mnie odprowadzał, poniewaz to raczej ja, a nie on, miałabym wieksze wyrzuty...moze czas nauczyc wybranke serca jakis technik samoobrony?

pozdrwaiwm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uczyć kobietę "technik" samoobrony to jak dać dziecku zapałki
lepiej nich chodzi w adidasach, ćwiczy biegi i nosi jakiś dobry gaz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2855
Mariusz, dziewczyny z reguły są "płcią słabszą" ale ściągnąłem kilka filmów z armwrestlingu, których częśćią bohaterów są kobiety. Ale za to jakie! Pewien jestem, że są bardzo silne ( miały około 40 cm. w bicepsie ), a dostanie w zęby od takiej napewno boli. W przypadku tych słabszych osobniczek dobrze radzisz, czasami na gaz nie ma mocnych ...

"Podpis pod wypowiedziami"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
pea20 powinieneś to zgłosić na policje ponieważ to może spotkać też inną dziewczynę powinieneś mu tak na***ać żeby **** nigdy więcej nie dotknął żadnej dziewczyny

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1894
Gość napisał, że był chory jednak zwykle tak robi... zreszta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2560
hmmm ja identycznie postepuje ze swoja dziewczyna, tzn nigdy nie pozwalam jej samej wracac pozno.. a jak nie moge jej odprowadzic to poprostu sie z nia nie widuje..
jak ja wracam od niej autobusem i widze jak kolesie sie zegnają ze swoimi dziewczynami czasem na przystankach i panienki wsiadają to mnie ciarki przechodzą.. staram sie byc zapobiegawczy i sam tak nigdy nie zrobie, bo jak tylko sobie wyobraze ze moją drobiniusią dziewczyne szarpie jakis koles to sie gotuje na same myśli wrrr

gratuluje dobrego odruchu czyli kopa dla mnie kazdy typek ala gwalciciel, ekshibicjonista czy psychol jest smieciem i zagrozeniem dla otoczenia i takich trzeba tępić

Mod na K**. Fear me!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1154
ja Swoją Panne zawsze do domu odwoże albo jade z Nią . Zachowałeś się tak jak każdy z nas by zrobił na Twoim miejscu, utukłbym jak psa takiego kolesia który chciałby sie do mojej Panny dobrac, brawo dla Ciebie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
temat kwalifikuje się do HydeParku na Insomnii, i tam też podrzuciłem link, pea20. http://www.insomnia.pl/temat186043/ 
wsopólczuję ci, gwałciciel czy nie, uważam że miałes rację. w takiej sytaucji najpierw się wali, potem mysli. gdy pomysle, ze ktoś, kogo kochałbym, miałby się znaleźc w takiej sytuacji - możei na swój sposób makabrycznie smiesznej - zimno mi się robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
koledzy dobrze mowia,mysle ze kazdy z nas by sie zachowal tak samo w takiej sytuacji...

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stres a walka

Następny temat

Karate słabe?!

WHEY premium