SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwałt?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2002
oczywiscie zgadzam sie z wami!
ale teoria to jedno a w praktyce roznie moglo by to wygladac a gdyby w takiej sytuacji widzisz 2 albo i 3 "napastnikow(ala)gwalcicieli" co wtedy polecisz dostac wpierd...? zaczniesz (po ciemku) szukac dookola jakiegos sprzetu(a czas leci)...? zachowasz wogule na tyle zimna krew zeby isc na kozaku na kilku(np.wiekszych)...?
oczywiscie zycze wam abyscie NIGDY nie musieli dokonac takiego wyboru!!!
ja dlatego preferuje jak wychodze z dziewczyna Zawsze miec "przyjaciela" w kieszeni i wiem ze w sytuacji stresowej z dziewczyna nie bede chcial byc w porzadku i grac ferplay tylko odrazu siegac do kiermana i jak bedzie trzeba bez wachania ciac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
tak, ty wyjmiesz kozik, a oni myslisz ze nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2002
koziki to maja charcezyki... ja chodze z pazurem
a tak powaznie: tak naprawde tylko poj*** idzie na kogos z kosa nawet jak sam tez ma i w takiej sytuacji MOZE sobie odpuszcza zarowno oni i jak i ja
a jesli oni wyjma koziki,kosy,pazury a ja nie bede mial to nie zwiekszy moich szans, a zawsze moge liczyc na to ze jednak nie beda mieli
albo jak ja juz wyciagne to oni nie zdaza... nie ma co spekulowac
ale co w zwiazku z tym proponujesz? nosic glocka! a jesli oni wyciagna berrety albo M-16 przesrane nie?! ...chyba zerwe z panna
miejmy nadzieje ze zaden z nas nigdy nie bedzie w takiej sytuacji mi poprostu pomaga "przyjaciel" w kieszeni czuc sie pewniej kiedy np.wracam z panna po malo przyjaznych rewirach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
poprostu pomaga "przyjaciel" w kieszeni czuc sie pewniej
znany efekt. bardzo złudny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1154
wiedz że jak pierwszy coś wyjmiesz to i agresor nie bedzie czekać tylko będzie łapać co ma przy sobie, albo pod ręką. Lepiej nie cfaniakować tylko dogadać się, bo większość nie miała by skrupułów żeby kose gdzies wbić. Jeśli nie ustąpi(ą)to albo gazik pokazać a jak nie to prać ile wlezie bo może wtedy gość ustąpi?

Zmieniony przez - hipo11 w dniu 2006-01-12 09:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2002
jodan no nie wiem czy takie zludne bo watpie zeby 2 czy nawet 3 bedzie chcialo isc na jednego z kosa( nawet jesli trzeci cie dorwie to kturys kose przyjmie a zaden nie bedzie chcial byc pierwszy...

"wiedz że jak pierwszy coś wyjmiesz to i agresor nie bedzie czekać tylko będzie łapać co ma przy sobie, albo pod ręką." hipo jak juz cos wyjmujesz z kieszeni "agresor"-przeciwnik ma mniej niz sekunde na wykonanie jakiego kolwiek dzialania zwlaszcza jak jest w grupie i nie spodziewa sie ataku bo czuje sie silniejszy (element zaskoczenia!)a po przystawieniu sprzetu do szyji koledzy jego tez raczej juz nie beda cwaniakowac nie wspominajac o ukuciu kturegos

"Lepiej nie cfaniakować tylko dogadać się," co do gadania oczywiscie ze lepiej sie dogadac ale potencjalny gwalciciel moze nie miec ci nic do powiedzenia i zebys sie nie rozczarawal

"to albo gazik pokazać" gazik sprobuj poradzic sobie z gazem przeciwko kilku naebanym badz nawachanym cwaniakom... powodzenia! (pistolet gazowy to tak ale watpie ze to miales namysli)

"a jak nie to prać ile wlezie bo może wtedy gość ustąpi?" chcesz sie prac z kilkoma np. wiekszymi od siebie... tu tez zycze powodzenia!

Zmieniony przez - R_B_K w dniu 2006-01-12 12:10:19

Zmieniony przez - R_B_K w dniu 2006-01-12 12:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1154
"Lepiej nie cfaniakować tylko dogadać się, co do gadania oczywiscie ze lepiej sie dogadac ale potencjalny gwalciciel moze nie miec ci nic do powiedzenia i zebys sie nie rozczarawal
Tutaj chodziło mi o normalną zaczepkę. Jeśli byłby to gwałciciel który chciałby zrobić krzywde mojej pannie to bym go zatłukł chyba na miejscu(jak każdy z nas).

""a jak nie to prać ile wlezie bo może wtedy gość ustąpi?" chcesz sie prac z kilkoma np. wiekszymi od siebie... tu tez zycze powodzenia!".Jeśli by sie dowalili do mojej panny, i chcieli jej coś zrobic badz tez innego rodzaju epitety pod jej adresem to chyba nie mógłbym pozwolic na to(a ty?)



Zmieniony przez - hipo11 w dniu 2006-01-12 13:25:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2002
"Tutaj chodziło mi o normalną zaczepkę." a temat postu przeczytales? nie rozmawiamy tu o normalnej zaczepce!

"Jeśli by sie dowalili do mojej panny, i chcieli jej coś zrobic badz tez innego rodzaju epitety pod jej adresem to chyba nie mógłbym pozwolic na to(a ty?)" ja wlasnie napisalem wyzej ze dlatego jak wychodze z panna to nosze kose bo nichu*a bym na cos takiego nie pozwolil a zdaje sobie sprawe ze jak jestem z panna a przyczepia sie jakies buraki to bez sprzetu NIC nie zdzialasz! (oczywiscie mowa tu o powaznej zaczepce a nie tam jakims byle spojzeniu bo pierd****ety to ja tez nie jestem zeby odrazu siegac do kiermanu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1154
no ok może żle sie wyraziłem ale ten wątek wyjaśniony.
Co do tej zaczepki przy pannie, to wiadome że wtedy pasuje coś mieć przy Sobie, ale w przypadku jakbym nic nie miał przy sobie, albo nic pod ręką a koleś np. krzyczy do niej "ty k****, itd" to mam odejść spokojnie??, a za chwile powiem Jej nie przejmuj sie, bo taka nie jestes,a ja cie kocham?.
Czasem gdy jest to konieczne trzeba się poświecic, najlepiej największego prowodera na 1vs 1 zaprosic i liczyc ze jakby się udało go położyć to reszta da sobie siana

Zmieniony przez - hipo11 w dniu 2006-01-12 13:59:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 252
Ja bym zabił tego skur*****syna nie wiem tylko czemu ty tego nie zrobiłes???:/

Maciek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stres a walka

Następny temat

Karate słabe?!

WHEY premium