SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwałt?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"łatwo to przecwiczyc z kobietą" - przećwiczyć łątwo, ale w sytuacji stresowej o tym się zapomina, ja np w takich sytuacjach działam instynktownie i używam tylko tego co mam dobrze wyćwiczone - zakorzenione nie myśląc o jakichś dziwnych dzwigniach, wpychaniu palców w oczy itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 169
Słyszałem że najlepszą metodą na obrone dla kobiety kiedy zaczepia ja kilku bądz jeden facet i zaczyna sie zachowywac nie odpowiednie to 2 palce do gardła i zwymiotowa na siebie. Niezbyt przyjemne ale takiej panny raczej juz nie ruszą... chyba że chory psychicznie jakis :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 527
o strzale w kolano - myslalem wtedy o palnej

co do przćwiczenia techniki, jak najbardziej zgadzam się z tym , że to trzeba szlifować, każdy kto ma minimalne chcociaz pojecie o ćwiczeniu jakiejkolwiej SW wie,ze pokazanie raz, dwa nic nie daje.

Lepsza jest próba obrony i dostanie bomby niż nie zrobienie niczego w tym kierunku czy krzyczenie, prawda? A moze się okazac, ze napastnik gwałciciel jest akurat pijanym kolesiem który na fali postanowił "wyrwać" dupę, albo jakimś plackiem, który pomyślał "że kobieta nic nie zrobi". Uważam, że cokolwiek by zrobiła i w jakimkolwiek stopniu, ofiara, jest lepsze niż nie zrobienie niczego, bo szanse na obronę się zwiększają.
Acha, przecież oczywiste jest,ze wiekszosc kobiet niechętnie by poszla na kurs samoobrony, albo na treningi SW, prędzej da się namówić na codzienną, chocby 10 minutową lekcję ze swoim menem.

Gdzieś już w tym temacie była opisana technika obronna niektórych kobiet w przypadku gwałtu....poprostu rozluźniają zwieracze i "robią klocka".
Podobno technika ta gwarantuje sukces w 90 % :]

Nie denerwujcie się, to dyskusja przeciez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 527
RBK...nie doczytałem Twojego "klocka", sory

a dla kobiety może to byc początek regularnych ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"o strzale w kolano - myslalem wtedy o palnej"

człowieku co Ty wypisujesz - napoglądałeś się chłopaki nie płaczą ;-?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
Odnosnie samoobrony kobiet:
1-zawsze warto krzyczec
2-zawsze warto sie bronic, robiac cokolwiek, wyobrazcie sobie ze stoicie naprzeciwko 5 koksow, ktorzy chca Was zgwalcic, nie wiem jak Wy ale ja bede walil w ryj pierwszego z brzegu mimo, iz nie mam zadnych szans na obrone i mimo, iz za chwile wyhacze plombe, bombe czy inna srombe...

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2002
"wyobrazcie sobie ze stoicie naprzeciwko 5 koksow, ktorzy chca Was zgwalcic, nie wiem jak Wy ale ja bede walil w ryj pierwszego z brzegu mimo, iz nie mam zadnych szans na obrone"

teraz tak ci sie wydaje a w prawdziwej takiej sytuacji moglo by byc tak ze ze strachu (przed gwaltem ) nie odwazyl bys sie powiedziec ktoremus z nich ze jest glupi a co dopiero wyjeebac strzala na morde...
strach potrafi naprawde skutecznie sparalizowac -w doslownym znaczeniu tego slowa!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
teraz tak ci sie wydaje a w prawdziwej takiej sytuacji moglo by byc tak ze ze strachu (przed gwaltem ) nie odwazyl bys sie powiedziec ktoremus z nich ze jest glupi a co dopiero wyjeebac strzala na morde...

Co chyba jednak nie zmienia faktu , ze lepiej tego strzala dac, niz czekac na wiadomo co .

Powtorze-bronic trzeba sie zawsze!

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2002
"Powtorze-bronic trzeba sie zawsze!"

to obron sie przed japoncem z kataną ktory chce ci upieerdolic łeb!
...dalej uwazasz ze bronic sie trzeba zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 765 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3916
to obron sie przed japoncem z kataną ktory chce ci upieerdolic łeb

A Ty uwazasz ze trzeba stac w miejscu?

Tak z czystej ciekawosci, co Ty w ogole cwiczysz i u kogo??

Doradca dzialu grappling i C/S.

...nie powiedziales w ryj to nie powiedziales nic...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stres a walka

Następny temat

Karate słabe?!

WHEY premium