SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwałt?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2002
ja bym wolal odpuscic mu w kturyms momecie niz zostawic panne (i nie tylko ta ale i wszystkie) na 15 do 25 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1154
Life is brutal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
poprostu dzisiaj jak niebedziesz miał wiekszej siły rażenia bądź przewagi liczebnej to niewygrasz z takimi brudasami coto naulicy zaczepiają ,bo albo jest na***any albo ******lniety i taki człowiek niema skrupułów zapier..li cie kawałkiem blachy za ***..e 2 zł ktorego mu niechcesz dać ,albo wracajac do sytuacji cos przysapie jak bedziesz z laska i sie odwdzieczysz to poprostu pozostaje opcja jaką ja mam czyli moja mała wiatróweczka na co2 sprzecik można kupic wszedzie za koło 300zł sa tańsze siła wylatującego srutu nieprzekracza 17J ,ale jak sie komus taka kulke wpakuje w kolano to gwearantuje ze napastnik unieszkodliwiony,kiedys miałemtaka sytuacjie ze 2 kolesi namnie wyskoczyło jak wracałem z garazu i sapali zebym wyskakiwal z kasy bo mi ryj roz...dolą no to ja niby ze po kase do kieszeni i *** jednemu w udo koleś momęt zaczoł sie drzeć ,zaliczył glebe a drugi to niewiedział co robić ,pewnie spanikował bo zaczołsie oddalac,poprostu proste i skuteczne tylko niewarto kupowac tych mechanicznych ,koniecznie musi być gazówka bo miesci sie w niej kilkanascie sztuk srutu w mojej konkretnie 15:D:D.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Gacu116 śrutówka ... Jeśli nie strzelisz agresorowi prosto w mordę [ co jest bardzo trudne w sytuacji krytycznej a już w szczególności gdy przeciwników jest kilku i otwarcie " idą na Ciebie " ] z tej swojej zabawki to go nie zatrzymasz. Wiesz co to jest czynnik stresu ? Bez najmniejszego problemu zasłaniając sobie twarz dłońmi podbiegam do Ciebie, rozbrajam, kasuję, nawet nie jękniesz.
Nie pieprz głupot bo jeszcze jakiś małolat da wiarę bajce i odda komuś kilka stów za tę profesjonalną i nadwyraz użyteczną broń śrutową .

Przypadek gwałtu to smutna sprawa bo jeśli mężczyzna będzie chciał zgwałcic kobietę to najprawdopodobniej mu się uda.
Kobieta zawsze przegra no chyba, że będzie to zapaśniczka, ale gwałciciele na takie się nie rzucają.
Kobiecie sprzyjają oczywiste uwarunkowania społeczne jak np. szansa na to, że ktoś zareaguje na krzyk choc jak wiemy znieczulica jest wszechobecna.
Jeśli Wasza kobieta nosi przy sobie np. gaz paraliżujący to zapytajcie ją gdzie go nosi. Wiele kobiet odpowie, że w torebce a powinna to byc przecież kieszen. Szansa jednak na to, że dziewczyna skutecznie odeprze atak narzędziem takim jak gaz, paralizator jest znikoma. Większe szanse ma z nożem ze względu na nieprzewidywalne ruchy szpilą [ jak to kobieta ], ale która z naszych dziewczyn chciałaby nosic przy sobie nóż i który z nas zaproponowałby coś takiego swojeje kobiecie ...

Trochę wstyd o tym mówic bo raczej nie jest to estetyczna sprawa, ale myślę, że warto. Przed wojną była tzw. lwowska szkoła kieszonkowców, o której powstały na przestrzeni czasów legendy, dzisiaj zapomniana, jednak wiele można się dowiedziec o mentalności ówczesnego półświatka kopiąc w tym temacie.
Otóż jedynym i zarazem skutecznym sposobem na gwałciciela - tak podaje wiele osób z tamtych czasów i tamtych stron było zrobienie przez kobietę najnormalniejszej kupy co zanieczyszczając okolice zainteresowania gwałciciela, skutecznie odwodziło go od zamierzonego czynu.
Trochę śmieszne a zarazem tragiczne, ale SKUTECZNE i teraz ...
Gdy dochodzi do gwałtu mięśnie zwieracza i nie tylko wiotczeją dlatego często mimowolnie dochodzi do oddania kału bądź moczu jako fizjologicznej reakcji organizmu na strach. Jednak najczęściej jest to mocz a to nie przeszkadza aż tak bardzo.
Choc proces mimowolny to jednak nie zawsze i tak kobiety bronią się przed taką reakcją co jest zrozumiałe bo przecież żadna z nich nie oddaje moczu bądź kału na codzień w taki sposób a więc w majtki.

To tak tytułem ciekawostki bo jakoś sobie nie potrafię wyobrazic jak nakłaniacie swoje kobiety do takiego postępowania, ale przecież zawsze lepiej wiedziec aniżeli trwac w nieświadomości.

P.S. Nie wygadujcie głupot o nożu bo faktyczną umiejętnośc posługiwania się tym narzędziem posiada w naszym kraju bardzo wąskie grono osób i gwarantem wyciągnięcia przez nich tej broni jest smierc przeciwnika w ciągu kilku sekund. Reszta " niezwyciężonych " bardzo ryzykuje tym swoim tępym kozikiem w kieszonce bo jednak po wyciągnięciu zazwyczaj nie użyje narzędzia co jest już przegraną a druga kwestia ... nigdy nie jesteś w stanie przewidziec nie cwiczac wcześniej systemu noża jak zareagujesz w sytuacji krytycznej ... możliwe, że pod wpływem zagrożenia pójdzie ci to gładko, tak jak pięścią, ale różnica między tymi dwoma środkami będzie cię kosztowała 25 lat bez możliwości ubiegania się o przedterminowe zwolnienie. Wyciągnijcie noże z kieszeni no chyba, że obrażam teraz jakiegoś nożownika to bardzo przepraszam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758
lol - niezły patent z tym klockiem hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
no ja głupot niegadam ,bo raz mnie juz gazówka uratowała,a ja niewale po rekach tylko ponogach,i watpie zeby ci ten stres i adrenalinka cos dała jakbym ci wpadował ze 3 sztuki takiego srutu w kolano, raz dostałem tym w reke i miałem 3 szwy(dlatego sobie takie cos kupiłem),zalezy jaka jest to gazówka bo ja niemówie o tych co sie naciaga i wkłada srut tylko bron gazowa która ma magazynek co2,latwo mozna taka podkrecic ze bedzie miala powyzej 17j.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Dużo tańsze są modele pistoletów na kulki - po założeniu na "iglicę" końcówki od długopisu typu "Zenith" można strzelać z kulek łożyskowych - z odległości ok. 5m koleś wybił szybę w samochodzie Mankament mojego modelu jest taki, że trzeba za każdym razem odciągać zamek...

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2002
z mojej wiedzy i jako takiego doswiadczenia z gazowkami moge smialo stwierdzic ze te o ktorych piszesz (i wnioskuje ze ta twoja tez jest tego typu) czyli gazowki okolo 300pln (czyli te najtansze) czesto sie zacinaja lub kulka/srut nie zawsze odrazu po wystrzale wpada do komory wiec czesto moze ci to uniemozliwic strzelanie seria a o podrasowywanych to sie nie wypowiem... (tak jak bys chcial potraktowac kolege wyzej-a trafic w kolano jak ktos biegnie na ciebie w nocy tez nie jest takie jak na filmie
mysle ze znacznie wiecej mozna zdzialac taka gazowka jesli nie bedziesz strzelac bo do kiedy nie strzelisz nikt nie wie czy to na kulki,srod,czy ostre i raczej nikt nie bedzie chcial sie pierwszy przekonac -element gry psychologicznej hehe tym sie teraz walczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Zgadzam się z R_B_K w pełnej rozciągłości tematu. Jako atrapa do złudzenia przypominająca prawdziwą klamę taka śrutówka [ nie gazówka gacu , mówimy o broni śrutowej zasilanej gazem ] może spełnic swoją funkcję, np. napad na okienko pocztowe. Porzucane przedmioty w takich sytuacjach są często wystruganymi z drewna atrapami pomalowanymi na czarno , ale wystarcza to na pięcdziesięcioletnią panią w okienku w zupełności. Poziom naszych bandytów - sama finezja , nawet oni jadą po kosztach.

Sam z ciekawości kupiłem taką śrutówkę jakieś dwa lata temu [ skif ], działa do dzisiaj, nie zacina się i to chyba najwierniejsza oryginałowi zabawka, jaką miałem jednak nawet nie myślę, aby się czymś takim bronic może z tego powodu, że od kilku lat mam pozwolenie na broń palną, ale przypuszczam, że nawet jeśli nie miałbym uprawnień to nie przeszłoby mnie przez głowę coś takiego. Myślę, że takie śrutówki są inwokacją do prawdziwej broni, której trzeba się nauczyc a choc z pozoru może wydawac się to proste to jednak nie jest tak do końca. Dlatego śrutówa = dobre rozwiązanie dla kogoś kto chce w przyszłości miec broń palną.

Zmieniony przez - siemianek w dniu 2006-04-02 20:50:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 621
Zapomniałem jeszcze jednego. Powiedz coś o tym podkręcaniu powyżej 17J to może zacznę chodzic z tym moim skifem, zawsze to łagodniejszy paragraf.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stres a walka

Następny temat

Karate słabe?!

WHEY premium