SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gustafsson vs Johnson na styczniowej gali w Szwecji

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jest gruby tylko mu twarz od farmakologicznych środków podpuchła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Oj tam, może węgle mu zalały ryja Ja czasami po cheat dayach miewałem takie zatrzymanie wody, że ryj +10 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Stawiam na Gustafssona, znacznie wyższy, lepszy bokser, świetnie poruszanie, Rumble go raczej nie obali, nawet nie będzie tego szukał, nie wierzę w finish Rumbla za pomocą kopnięcia w głowę.. jak się Gustafsson nie wda w wymiany to nie powinien mieć większych problemów ponadto Szwed ma mega szczene.
Przebieg: Gustafsson utrzyma walkę w stójce, przeboksuje go przez 5 rund, Rumble ch**a zrobi, Gustafsson też kopać potrafi i ma mocne p******nięcie, nie zdziwię się jakby nie koniecznie znokautował, ale posadził Johnsona i w parterze go czymś odklepał.
Johnson to byk, jest bardzo duży a raczej masywny, ale Gustafsson też jest bardzo duży i silny do tego wzrost, zasięg - bardzo istotna przewaga. Nie myślcie sobie, że Johnson będzie miał jakąś duża przewagę siłową w tej walce o ile będzie miał ponadto cardio dla Szweda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mam nadzieje ze tutaj sie Steven sromotnie pomylisz.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co Steven napisał jest bardzo prawdopodobne że tak sie stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wiem wiem.
Ja mam nadzieje jak napisalem.wiem ze moze pojsc w dwie strony.
Ja po prostu wole jak brutalna sila I eksplozywnosc wygrywa

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408




Road to the Octagon pokazuje przygotowania bohaterów 3 ostatnich walk gali która odbędzie się w najbliższą sobotę w stolicy Szwecji, Sztokholmie. Na karcie głównej eventu dojdzie do pojedynków: Akira Corassani vs. Sam Sicilia, Phil Davis vs. Ryan Bader, Dan Henderson vs. Gegard Mousasi oraz Alexander Gustafsson vs. Anthony Johnson. Zwycięzca walki wieczoru będzie kolejnym który zmierzy się z Jonem Jonesem w boju którego stawką będzie mistrzostwo wagi półciężkiej.

Fight24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Nie wiem po co Hendo dalej to ciagnie, dalby sobie juz spokoj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Bo robi to przez całe życie i jest uzależniony od rywalizacji.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
I rozdrabnia sie na drobne jak Cro-Cop tracac zdrowie. Wielkich mistrzow powinno charakteryzowac to kiedy maja skonczyc -> patrz GSP.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 181: Hendricks vs Lawler II, 6 grudnia!

Następny temat

Bellatro 131 - wyniki

WHEY premium