SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grzechy Gladiatorów- Filleborn do prokuratury!!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
x-ray - ja nie mowie, zeby nie robic niczego. Ale po prostu jakos nie widze nikogo ktory mogl by w zwiazku "posprzatac" Tez jestem zatym, aby w waznych sprawach do glosu dopuszczani byli zawodnicy. A co do wyjazdow :) fakt faktem ze Filon moze nie teraz.. ale jakis czas temu jezdzil praktycznie cala rodzina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Ja znam historie z innych dyscyplin. Jest to dzialanie nagminne nie tylko jesli chodzi o pana PF. A jednym z powodow (moim zdaniem) jest to, ze kolejni ministrowie "od sportu" gowno wiedza o sporcie i pozostawiaja wszelkie decyzje w rekach ich prezesow. Pamietam Szewinska gdy zbrala sie za lekka atletyke. Jej dzialania przyniosly w pewnym momencie wiele dobrego. Niestety kluby sportowe zaczely popadac w klopoty finansowe, przez co zawodnicy musieli zakladac sprawy sadowe w celu odzyskania naleznosci finansowych.

Zmieniony przez - x-ray w dniu 2004-12-18 20:47:04

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
G piotrek OLIMP TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 630 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6899
duck-man czy wiesz aż na tyle dużo o sytuacji w PZKFiTS że spokojnie możesz powiedzieć że nie ma nikogo na miejsce filona?A czy widziałeś kiedykolwiek żebym żądał od kogokolwiek haraczu?

Podpis

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
ehehe a chciales piotrek kiedy kolwiek a juz wiem chyba w serialu na wspolnej i widzial to


Zmieniony przez - kesieo w dniu 2004-12-21 20:55:08

Zmieniony przez - kesieo w dniu 2004-12-21 20:55:26

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 383
Witaj Piotrze!Haracze???myśle,ze jest to wyobrażenie czyjejś chorej psychiki,komuś się poprzeplatała fikcja z rzeczywistością."Nie należy wierzyć we wszystko co się widzi a już napewno nie w to co ktoś powiedział"-chyba,ze są świadkowie lub niezbite dowody. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
To byl zarto do twojej gry na wspolnej Piotrze Jestem pewien ze znalazlo by sie kogokolwiek na jego miejsce. Ale pytanie brzmi kto by go wybieral. I skad takiego czlowieka brac? Napewno dykatatura na rzadnym stanowisku nie jest dobra. Ale trzeba by wymienic cala gore.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10028 Napisanych postów 30371 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728697
slyszalem kiedys takie przyslowie:nie podcina sie galezi na ktorej sie siedzi.a to zglaszajacy uczynili...
to o co oskarzaja filona dzieje sie na kazdej silowni.ktos dostal rozpiske od filona,napisal to samo(lub cos pozmienial)sprzedal dalej mniej doswiadczonemu it dalej.ostatni odbiorcy tego gluchego tel to analfabeci kulturystyczni.az dziw bierze ,ze tak mala takich ludzi sie wykancza od tych wskazowek.przyczyna jest jedna nawet nie potrafia tego porzadnie i sumiennie stosowac(nie mowiac juz o samym trenowaniu)
nie znam zupelnie sprawy,nie przepadam za filonem ale to zgloszenie wyglada na osobista zemste za jakies krzywdy i to w stylu polskim:chociaz ja zgine ale pociagne tez jego.
cala obecna kulturystyka wyczynowa jak widac oparta jest na dopingu,kto nie chce brac cwiczy dla swojej satysfakcji i wreszcie dla zdrowia,kto chce startowac to startuje z calymi tego konsekwencjami.
zreszta w innych dyscyplinach jest tak samo.
jak sa wyniki jest tez kasa dla zwiazku,wyjazdy ,szkolenia,oraz takze slawa i kasa dla zawodnikow.taki to biznes.
smieszy mnie tylko schizofrenia naszego swiata:sportowcy biora,badania dopingowe trwaja,jedni wygrywaja inni nie , naiwni kibice zastanawiaja sie czy oni cos biora czy nie a glowni bohaterowie udaja niewiniatka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1739
znacie konkrety jakieś dotyczące tej sprawy ?

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział że to było dobre

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Nie ma sie co klucic jesli ktos jest winny to mam nadzieje ze poniesie kare.. ale taki juz ten swiat ze bez lapowek malo co sie zdziala. Sam prowadze firme i 50% swoich dochodow musze oddac zeby miec ta robote... nie narzekam bo mam dobra prace. Ale tak to sie kreci w Polsce i dlugo nic tego nie zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
winna lezy po obu stronach, dla mnie jedynie wstydem mozna nazwac, ze sprawa nabrala takiego obrotu, ze musiala wyjsc na swiatlo dzienne i do publiki. Ja jestem ciekaw jak to sie potoczy, poniewaz slyszalem rozne opinie, ktore mieszaja to zawodnikow, Fillona i firmy produkujace suplementy. Narazie kazdy mowi swoje i okazuje sie ze tak naprawde nikt nie ma racji

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co otym myślicie

Następny temat

Paweł Filleborn

WHEY premium