SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grubszy temat do rozwiniecia. Potrzebna Pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
Witam wszystkich mam do Was (specjalistow) sprawe mianowicie mam zamiar zabrac sie za cwiczenie poniewaz mam na obecna chwile pare tygodni czasu i moze mnie to wciagnie na dluzszy czas... Mam 22 latka 185 cm wzrostu i wage 83 kg. Przez ostatnie pare miesiecy prowadze siedzacy tryb zycia wiekszosc czsu przed kompem natomiast teraz chce cwiczyc na silowni 3 razy w tygodniu i biegac 2 razy w tygodniu. Cel jaki chce osiagnac to zdobycie masy miesniowej przy jednoczesnym zrzuceniu brzuszka ktorego kawalek sie uzbieral... Dodam ze mam szybka przemiane materii dobrze rozbudowany szkielet kostny i mierna mase miesniowa poniewaz kiedys przez 9 latek gralem w pilke i od dwoch lat jak zlapalem kontuzje niestety juz nie gram wiec moja atletyczna kiedys budowa ciala zniknela :/

Moje Prosby Do Was:
-Porady dotyczace zrzucenia tkanki tluszczowej z brzucha
-Cwiczenia na odpowiednie partie miesni na okreslone dni (poniedzialek, sroda, piatek)
-Doradzenie czegos wspomagajacego spalanie tkanki tluszczowej co bym mogl stosowac we wtorki i czwartki podczas biegania (mam na mysli cos typu L-karnityna)

Ja osobiscnie nie znam sie na tym nic a nic dlatego podalem informacje ktore wydaja mi sie dosc istotne przy ustalaniu treningu. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

...W sekundzie zamknac nieskonczonosc czasu...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
dobra dieta jest najważniejsza:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
https://www.sfd.pl/Jednoczesne_gubienie_tłuszczu_i_zyskiwanie_mięśnia_-_jak_to_pogodzić_-t233462.html
Przeczytalem ten artukul ale niestety nijak on sie ma do mojej sytuacji poniewaz w moim przypadku dochodzi bieganie ktore chyba nie bedzie redukowalo mojej ewentualnej masy miesniowej jakos zbytnio a tluszcz zapewne bedzie spalalo...

...W sekundzie zamknac nieskonczonosc czasu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1691
po pierwsze ułóż dietę, plan treningu, następnie zgłoś się do działu odżywianie i trening w celu oceny Twoich wypocin :D nie licz, że ktoś Ci tutaj ułoży dietę i powie jak trenować. My możemy co najwięcej poprawić błędy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
No wlasnie tylko ze ja o tym zielonego pojecia nie mam :D to prostrze niz fizyka kwantowa ale mam o tym takie samo pojecie :p wlasnie czytam artukuly o dietach, treningach itd. musze przyznac ze forum jest bardzo bogate w wiedze...

Podpowie mi ktos jaka powinna byc moja dieta... Nie wiem czy bialkowa czy weglowodanowa czy jakie tam jeszcze sa :D

Zmieniony przez - Kermit87 w dniu 2009-04-07 17:20:11

Zmieniony przez - Kermit87 w dniu 2009-04-07 17:21:45

...W sekundzie zamknac nieskonczonosc czasu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
...kolego sam widzisz że na tym forum jest kopalnia wiedzy... co mam zrobić wszystko Ci przepisac? Nic nie wiesz to czytaj...wtedy się dowiesz...jak Ci zależy Ci na lepszym wyglądzie to poświęć 1h dziennie i po tygodniu będziesz o wiele bogatszy w wiedzę i łatwiej będzie z Tobą dyskutowac i radzic Ci w czymkolwiek



posty podwieszone są na górze każdego z działów i są pogrubione - tam znajdziesz najpotrzebniejsze informację


zrozum że są ludzie którzy za takie informacje biorą kasę, a tu masz wszystko free

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2009-04-07 17:35:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 92
Czytam czytam... za szybko zalozylem temat i napisalem posta moglem cos przeczytac pozniej napisac... Mam nadzieje ze temat pare dni wytrzyma zebym mogl napisac od siebie cos do Waszej oceny.

...W sekundzie zamknac nieskonczonosc czasu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

12 kg do zrzucenia - pomocy!!!!!

Następny temat

Regeneracja :)

WHEY premium