SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Good-morning vs bent knee good-morning

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Czyli poprzez dzien dobry tez biodra rosna ?
Moglbys zapodac jakis filmik z youtuba gdzie bedzie pokazane jak robic martwy zeby te biodra nie rosly ?
Bo wiem jak sie martwy robi ale czy robie go tak zeby nie sprzyjalo rozwojowi bioder to juz nie wiem :)

Puma666 - czy czytales moze kifa ?
Tam byla pokazana sylwetka debiutanta z tego roku i cwiczenia jakie wykonuje na brzuch i byla tam swieca taka jazda z kolkiem i "flaga" co sadzisz o nich ?
Powiem szczerze jak sprobowalem ta jazde z kolkiem to do dzis mam lekki zakwas na brzuch a robilem w sobote

Edit :
Kolego wczesniej poszukaj sobie eksperyment 5

Zmieniony przez - ptakasraka w dniu 2009-05-07 09:16:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13866
Trening 1

1a. Allachy siedząc na wyciągu 5*8-10 powt
2b.Wnosy nóg bez obciążenia 5*max
Lub
1a. Wznosy nóg w zwisie na drążku z obciążeniem 5*8-10 powt
1b. Spięcia leżąc na ziemi bez obciążenia 5*max

Trening 2

1a. Opad na boki ze sztangielka ciężka 5*8-10 [ naraz tylko jedna strona i jedna sztangielka!!!]
1b.Russian twist z lekka sztangielka 5*max

https://www.sfd.pl/EKSPERYMENT_5:_KLATA_TOTALNA_-_POST_KONSULTACYJNY-t484260.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 586 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28134
mam pytanie do Pumy i innych jesli ktos ma pomysl:

Nie bede wchodzil w szczegoly ale do tej pory robilem nogi w domu jednak stojaki 130-140cm sa za niskie na obecne obciazenie w siadach i mam zamiar w dzien nog chodzic na silke.

I tu pytanie: na 2-głowe mam 5 serii MC na prostych, 4 serie uginanie stojac na atlasie i brakuje mi jednego cwiczenia na dwuglowe. Żurawia tam nie mam za bardzo jak robic, chyba że jakis pomysl co podlozyc pod kolana ?
Nie ma na silce maszyny do uginania leżąc.
I myślałem wlasnie nad dzień dobry ale po przeczytaniu tego tematu sie rozmyśliłem.. i co tu dać na te dwugłowe ?


Zmieniony przez - m4teos w dniu 2009-05-07 21:24:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
MC + uginanie lezac+ zuraw [masz maszyne na prostowniki to masz zurawia patrz na exrx.net. z kupy maszyn mozesz sobie zrobic "zurawnice" pokombinuj]

Na czteroglow - przysiad tylni, bulgarian squat ze sztangielkami, syzyfki i wio.

Na dokladke dodaj dodaj superserie na mmaszynie na przywodziciele i odwodziciele i masz nogi jak coleman ;)

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sposób na większe bicepsy

Następny temat

Tricepsy

WHEY premium