SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Good-morning vs bent knee good-morning

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5176 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79391
Czyli poprzez dzien dobry tez biodra rosna ?
Moglbys zapodac jakis filmik z youtuba gdzie bedzie pokazane jak robic martwy zeby te biodra nie rosly ?
Bo wiem jak sie martwy robi ale czy robie go tak zeby nie sprzyjalo rozwojowi bioder to juz nie wiem :)

Puma666 - czy czytales moze kifa ?
Tam byla pokazana sylwetka debiutanta z tego roku i cwiczenia jakie wykonuje na brzuch i byla tam swieca taka jazda z kolkiem i "flaga" co sadzisz o nich ?
Powiem szczerze jak sprobowalem ta jazde z kolkiem to do dzis mam lekki zakwas na brzuch a robilem w sobote

Edit :
Kolego wczesniej poszukaj sobie eksperyment 5

Zmieniony przez - ptakasraka w dniu 2009-05-07 09:16:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13866
Trening 1

1a. Allachy siedząc na wyciągu 5*8-10 powt
2b.Wnosy nóg bez obciążenia 5*max
Lub
1a. Wznosy nóg w zwisie na drążku z obciążeniem 5*8-10 powt
1b. Spięcia leżąc na ziemi bez obciążenia 5*max

Trening 2

1a. Opad na boki ze sztangielka ciężka 5*8-10 [ naraz tylko jedna strona i jedna sztangielka!!!]
1b.Russian twist z lekka sztangielka 5*max

http://www.sfd.pl/EKSPERYMENT_5:_KLATA_TOTALNA_-_POST_KONSULTACYJNY-t484260.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 586 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28134
mam pytanie do Pumy i innych jesli ktos ma pomysl:

Nie bede wchodzil w szczegoly ale do tej pory robilem nogi w domu jednak stojaki 130-140cm sa za niskie na obecne obciazenie w siadach i mam zamiar w dzien nog chodzic na silke.

I tu pytanie: na 2-głowe mam 5 serii MC na prostych, 4 serie uginanie stojac na atlasie i brakuje mi jednego cwiczenia na dwuglowe. Żurawia tam nie mam za bardzo jak robic, chyba że jakis pomysl co podlozyc pod kolana ?
Nie ma na silce maszyny do uginania leżąc.
I myślałem wlasnie nad dzień dobry ale po przeczytaniu tego tematu sie rozmyśliłem.. i co tu dać na te dwugłowe ?

Zmieniony przez - m4teos w dniu 2009-05-07 21:24:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 9831 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34282
MC + uginanie lezac+ zuraw [masz maszyne na prostowniki to masz zurawia patrz na exrx.net. z kupy maszyn mozesz sobie zrobic "zurawnice" pokombinuj]

Na czteroglow - przysiad tylni, bulgarian squat ze sztangielkami, syzyfki i wio.

Na dokladke dodaj dodaj superserie na mmaszynie na przywodziciele i odwodziciele i masz nogi jak coleman ;)

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sposób na większe bicepsy

Następny temat

Tricepsy

NutLove