SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie ubieraja sie koksy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1031 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39690
http://pl.gasp.nu/apparel/pants/ tu bedziesz mial rozmiar ale ceny z kosmosu

Zmieniony przez - karp007 w dniu 2011-03-21 16:02:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
New Yorker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
pretorian a co do spodni to też mam ten problem z jeansami więc nie chodzę w nich bo wyglądam jakbym miał ruraki na nogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Macie racje spodnie to cyrk, sam się w****... nie miłosiernie jak mi przychodzi kupować nowy jeansy :P a przecierają się strasznie szybko chodzenie w nich nie jest przyjemne bo zawsze są ciasne, niby nie mam zaraz jakiegoś tam super uda około 67-68 ale czasami się nie da kupić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Chciałem jeszcze dodać, że nie stać mnie na jakieś wymyślne marki spodni tak jak wyżej po 100 euro. Dlatego częściej wybieram dresy pomyśleć, że nogi dopiero zaczynają się robić co będzie później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a koszule czy t-shirty to jak skracacie? krawcowa czy co? zwykle jest tak, ze barki ok, ale w pasie worek.. mozna z tym do krawcowej podskoczyć i jakoś to bedzie wygladać, czy trzeba szukać szukac szukać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 964 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10363
na allegro dostaniesz bojówki są węższe w pasie a udo szersze cena to lekko ponad 100zł z przesyłką. Nie wiadomo tylko co to za materiał

co do koszulek żeby worka nie było to można bebzon zapuścić i się ładnie wypełni

Zmieniony przez - MarcinRed w dniu 2011-03-21 18:01:22

Myję naczynia tak dynamicznie, że liczę to za trening cardio

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1502
grosik, tania odzież na wage, sklep dla puszystych, nicke, adjodis, i wszystko po 4zl ;)

"As-Salam Alejkum"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 432 Napisanych postów 1940 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 87657
Spodnie blackzone, w skateshopie.
Za***iste proste kroje jeansow i sztruksow, przypominaja te klasyczne szerkoie big stary, ktorych juz nie produkuja.
I nie sa jakies cale zapackane jak na deske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Cześć.

Ja polecam firmę ,,pierre cardin '' Są to co prawda ciuchy z górnej pułki i cena nie jest też naj mniejsza jednak jeśli chodzi na przykład o spodnie jedne mam już 4 lata i wyglądają jak nowe nie przetarte nie sprane ,kupujcie jak już te spodnie które są zrobione z poliestru i viskozy nie są to typowe jeansy są za to rozciągliwe ale jednocześnie nie obcisłe dzięki czemu czy robicie masę i załapaliście parę dodatkowych kg czy redukcję zawsze są one dobre!
Mają też duże rozmiary ( długość) więc wysocy i duzi mogą spokojnie sie tam ubrać a jak nie będzie rozmiaru w danym momencie można zamówić !
Cena za spodnie waha się od 250-400 zł ale bardzo często maja wyprzedaże więc można kupić już za połowę ceny.
Zresztą jaki jest sens wydawania 80-150 zł(w zależności od miasta) na jeansy które sie przetrą po 8-12 miechach i trzeba kupić nowe??

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prohormony...jakie?

Następny temat

Pierwszy cykl - muay thai

WHEY premium