SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie ubieraja sie koksy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16697

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jajestem koksem i ubieram sie u Huga. Na nazwisko Boss
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Apropo w Peaku jest promocja w krakowie i sa jeansy bossa szerokie za 250zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249


jest fajna firma specjalizująca sie w szyciu odzieży specjalnie pod kątem muskulatury. Nazwa firmy to Cipo&Baxx maja nawet modela koksika wiec mozna sobie zobacyc jak ciuszek beddzie lezal na zmasowanej sylwetce. ponizej wrzucam kilka fotek dla porownania. pzdr

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
gejowate..

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
czemu? na miasto spoko albo na melanż

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
Cipo&Baxx
jak sama nazwa wskazuje dla***** co ma baksy
mowie ze w obcislych nie chodze to mi podajecie obcislaki
Grzesiek - powaznie idzie kupic duzy ciuch u bossa? czy jaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cipo & baxx - ja pierd0le.. ubierać się na cygana..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
ubierać się na cygana..
dokladnie, az soga dalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 698 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6249
doobra k...a juz sie nie odzywam. Czlowiek chce pomuc to go z zmiemia zdeptują :/

Wołają na mnie trójnóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
Zawsze mam beke jak widze na allegro to cipo&baxx

Jak mozna nosic na sobie cos co brzmi podobnie jak c.i.p.a


a z t shirtami nie ma zadnego problemu, zeby byl problem musialby ktos miec powyzej 55cm w bicepsie i chyba ze 145 w klacie a takich ludzi praktycznie nie ma

Jedyne co zaobserwowalem to bedąc na masie w tamtym roku i wazac ok 100kg przy 175cm wzrostu nie moglem wcisnac reki do zadnej kurtki skorzanej w new yorkerze!!

aktualnie naszczescie waze sporo mniej i pewnie reke do new yorkera bym wlozyl ale zaczely sie inne problemy bo przy 75 w pasie mam dwa wyjscia: pierwsze - nosic kazde spodnie na biodrach, drugie nosic pasek do kazdych spodni co mnie troche irytuje

denerwujace jest tez to ze wszystkie bluzy sa w pasie jak spadochron a przydalyby sie zwezane do dolu




Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2011-03-22 00:53:42
1

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prohormony...jakie?

Następny temat

Pierwszy cykl - muay thai

WHEY premium