SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie ubieraja sie koksy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
z spodniami problem to jeszcze bym zrozumial...ale z koszulkami to

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
koszulki to problem taki ze sa opiete zapewne na barkach i bicepsach ja tez nie lubie takich obcislych cisow ,kurtki to samo rwa sie bo za malo szerokie na barkach . Zyjemy na takim swiatowym zadupiu ze tutaj nie trafiaja firmy kierowane do wiekszych ludzi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
dokladnie donwaz1899
koszulka np animala dobra, luzniejsza, ale znow nie bede chodzil w samych animalach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
kurfa ale nie zyjemy w afryce <no moze> ze koszulki nei znajdziesz jest tylwe sklepow zawsze cos sie znajdzie



Zmieniony przez - Haddi88 w dniu 2011-03-21 15:20:11

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1159 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13295
ostatnio bylem z bratem w bigstarze i kupowalismy spodnie- > ja 178wzrostu 58 udo (wiem chudo) on 174wzrostu udo 70 xD ale jakos znalezli i wsumie nie byly mocno opiete

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 226 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2891
Kupujom xxl a co, ale macie problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2007
z tego co wiem , w PL nie zweryfikowano standardow rozmiarow od czasow 1960roku i dlatego mamy nadal wymiary pod malych ludzikow

Remember to keep Yourself alive, there is nothing more importent than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 303 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11873
Sprawdź sobie MASS, Akademiks, RocaWear, RawBlue,Dada, Southpole, Lrg, rozmiary powinny byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
o kur... jakie problem z tshirtami mam paru znajomych jak deby po 120kg i nikt nie placze...gdzie ty mieszkasz czlowieku?
spodnie rozumiem,sam mam problem

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26525
Ciekawostka sa spodnie z Cottonfielda. Ostatnio jak kupowalem, to nawet sprzedawczyni mowila, ze pracowala juz w kilk sklepach, ale takich spodni jak w cottonfieldzie jeszcze nigdzie nie widziala. Mianowicie mają poszerzane nogawki na udach, a nie na lydkach jak w niektorych sklepach, ze wygladają jak dzwony. Kosztuja pare zł więcej niż w jakims c***owym housie, croppie czy gdziekolwiek, ale sa dobre jakosciowo, i maja nietypowy krój, jaki przynajmniej w moim przypadku sie sprawdzil
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prohormony...jakie?

Następny temat

Pierwszy cykl - muay thai

WHEY premium