SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie ubieraja sie koksy?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261567
ee te affliction to jakas lipa, pas rowny z klatką..


za to kolega na silowni mial dzisiaj koszulke firmy "teta" i nawet dobrze to wygladalo

link http://sklep.teta.pl 

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3517
Krzykacz:

Generalnie zgadzam się z tym co powiedziałeś tylko ja bym dodał jeszcze raz to co napisałem już wcześniej w jakimś poście. rządzi nami pokolenie postkomunistyczne zmieniają się nazwy partii, nazwy poszczególnych urzędów dochodzą odchodzą jakieś ,,stołki'' ale generalnie zostają ci sami ludzie z coraz to bardziej wybujałymi obietnicami...
Mimo tego wszystkiego Polska należy do krajów naj szybciej rozwijających się w europie!Czyli mamy ogromny poteciał !!!!
Dodatkowo doszła cholerna recesja.... jak nie ,,urok to prorok '' jak ktoś powiedział kiedyś ...

Ja już dawno zauważyłem że żeby coś na prawdę się zmieniło potrzeba ,,usunąć'' ich wszystkich i mówiąc to nie mam na myśli tylko tych naj częściej pokazywanych polityków w tv tylko wszystkich osadzonych na pomniejszych stanowiskach również, ponieważ jest to jedna wielka klika!!Może nasze WNUKI się tego doczekają!

Jeśli chodzi o saa ktoś tutaj powiedział żeby sie modlić o to żeby tvn się do sfd nie przyczepiło i wiecie co ta osoba ma racje co prawda w Pl handel sterydami jest nie legalny ale posiadanie ciągle tak!9z tego co sie orientuję chyba że coś sie zmieniło ) no i z dostępem nei ma problemu!
lepiej siedzieć cicho i niech zostanie jak jest bo jak sie zacznie o tym gadać przed wyborami jeszcze to się mogą ,,władze'' za to zabrać żeby w oczach opini publicznej wyszło jacy sa fajni!
Bo jakoś nie uwierzę że jakaś partia poorzę legalizację saa ,marychy czy prostytucji nei póki w politykę miesza się naj większa w Polsce grupa przestępcza o charakterze zbrojnym jaką jest Kościół katolicki!

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
PrzeGibon piszac ze affliction to lipa i wklejajac jakas tete, smiem twierdzic ze ubierasz sie na jakims podrzednym bazarze... To ze pas rowny z klata to zle? ja lubie ubrania dopasowane ale jak widac niektorzy lubia chodzic w pontonie...

http://www.afflictionclothing.com/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Fajne ale męskich nie było ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
HAHAHAHHAA jak dla ciebie to sa dobre koszulki dla faceta to nie mamy o czym rozmawiac, zwykle szmacianki dla dresa z pierwszej lapanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
ja111111
no wlasnie i dlugosc 80cm wiec jak spodnica by na mnie wygladala
a szerokosc 61-64 , to na pewno nie dla mnie, mowilem przeciez ze nei chce opinacza kolarskiego tylko normalna koszulke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Są gusta i guściki przecie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prohormony...jakie?

Następny temat

Pierwszy cykl - muay thai

WHEY premium