SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TT vs KOKSY ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche poczytalem o TT, jego dzialaniu itp.. i ztierdzam ze na arzie jego minus to ze nie mozna go brac przed 25 rokiem zycia..trudno.
Zastanawia mnie jednak czy TT nie byloby dobra lternatywa do sterydow, rzekomo wyniki po braniu TT sa bardzo dobre i nie ma skutkow ubocznych (przynajmniej nikt o nich nie wspominal,albo ja sie nie dopatrzylem).Natomiast masa miesniowa nabyte w skutek brania sterydow ma zbyt duze przeciwne zaplacze (skutki uboczne).
Wiec czy np po TT nie osiagniemy tyle co np po metce czy po prostu nikt nie zrwaca na to uwage?

za kompetentne odp walne sogiem ... (thx)

E U AMO AVIDA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapodaj sobie testosteron bedziesz sie bawil w ziolka jakies))

Zycie jest walką, pogódź się z tym. Moja walka to walka z samym sobą, jestem panem swego losu...Yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Nie osiągniesz tego co po SAA, niemniej to dobry suplement.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gochan a czy nie lepiej by bylo jakby taki 17sto late wzial juz te TT ( chociaz nie powinno sie brac w takim wieku ale SAA wogole wiec..) i lepiej by wyszedl na masie i na zdrowiu?


E U AMO AVIDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Nie spodziewaj się niesamowitych wyników po tt.

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie że nie ja tt plus zma plus alc stosuje po cyklu ph dla zminimalizowania spadków, ale jak ktoś się napalił, żeby przykoksować to tt nie da mu zadowalających efektów

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Jeśli sam tt to wybrałbym wtedy tribestan lub fuzu syntraxa.
Nie stosowałem jeszcze ich ale wydaje mi się, że są niezłe.
Brałem do tej pory tt kaizena.

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
A jakie miałeś efekty po TT I ZMA KAizena?! Warto???????! POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak po każdym dobrym tt i zma

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeszce jedno pytanko czy po 90tabsach ulitmate TT sa wizualne efekty?
Bo duzo sie mowi ze to bardzo dobry produkt a w sumie o efektach tak dokladniej sie chyba nikt nie wypowiadal. (thx)


E U AMO AVIDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3978
Właśnie konkrety proszę! Bo co to za lakoniczna odpowiedź Lucka?! Ile siły i masy i po jakim czasie stosowania?! POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze ludzie nikt wam nie powie ile i jakie efekty - działa i to najważniejsze, na jednych słabiej na innych mocniej ale nie zmarnujecie kasy kupując to, a wy chcecie jakieś tabele matematyczne: np(po 4 tygodniach 6 kilo masy po 6 tygodniach 8 kilo itd.) ja biorę je głownie na podtrzymanie po cyklu ph i ... podtrzymuje dobrze
Pozdarwiam

lucek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SIŁABOLIN

Następny temat

19 Nor-4-Androstene-3,17-Diol

WHEY premium