SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zma czy tt ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1580

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 53 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13615
Witam z rańca

cykl 1-9 200 mg enan
1-9 deca 300 mg
1-4 meta 20 mg
12-14 clomid

I pytanko. Od którego tygodnia kretka ?
I głowne pytanko co będzie lepsze po cyklu i od kiedy: ZMA czy TT ?
Nie piszcie,że jedno i drugie. Chce wiedzięc jaka jest Wasza ocena co jest lepsze ZMA czy TT w przywracaniu własnego teścia ?

Moderator działu Prawo i Ekonomia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
o co chodzi w tej ankiecie tam tylko widze zma a nie ma tt to jak glosowac

___===CeL uŚwIęCa ŚrOdKi!!===___

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12730
o juz wskoczylo sorki cos sie j .ebalo

___===CeL uŚwIęCa ŚrOdKi!!===___

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 55306
Witam!
kreatyne mozesz wziasc razem z clomidem a co do tt i zma jak masz kase to zastosuj te suple napewno cos pomoze..

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22425
Ja stawiam na TT, zacznij pod koniec clomidu albo zaraz po nim.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1380 Wiek 53 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13615
thx

kiedy Młody proponujesz kretke ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3116 Napisanych postów 35821 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 257414
Donio.. co Ty testa walisz mniej jak deki?? To niezbyt dobre rozwiązanie.. testa bym wziął min 400mg i tak też sam robię.. co do krety to zacznij w 9tyg.. a co do TT to hmm... możesz wziąć ale to raczej już po odbloku.. ZMA powinieneś brać nontoper.. przynajmniej filomagB6 i zincas z apteki.. to taka podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16262
E-lite, czemu zecydowałeś się na tak mocny cykl?

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
thx

e-lite spoko z tym teściem, nie od razu Paryz zbudowano ...
Przeliczyłem swoja diete w te i w tamtą strone i mam optymalne ilości min. minerałów.
Interesuje mnie patent ZMA a nie magnez,cynk i B6 przyjmowane oddzielnie. Chociaż stosowałem i ZMA i to domowej roboty - różnicy brak.

BTW wreszcie spokojne i merytoryczne odpowiedzi w przeciwieństwie do niektówrych postów - vide "uważajcie na sprzedawce ..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3116 Napisanych postów 35821 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 257414
Pierwszy cykl najlepszy.. chce wykorzystać max z tego.. sięgnałem rady masy doświadczonych ludzi.. nie teoretyków i każdy mi powiedział, że test min 400mg na pewno więcej jak deki.. poza tym przejżałem cały net i nigdzie sie nie spotkałem aby ktoś komuś radził testa na poziomie 200mg (nie mówie o Polsce).. trudno mi to pojąć bo nawet na tych 200mg można zbudować coś no ale skoro ludzie związani z tym sportem tak radzą to chyba wiedzą co mówią..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Donio.. siła ZMA polega na tym, że tam są chelaty.. z tego co mi wiadomo to zarówno filomagB6 jak i zincas to związki chelatowe więc różnicy nie ma chyba dużej.. ja używam na zmianę jeden dzień ZMA(tm) jeden dzień mix.. a dobrze mieć filomag pod ręką bo po treningu razem z kretą i potasem jak złoto, bez kiciora ;]]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa po cyklu?

Następny temat

Pytanie odnośnie cyklu

nutloveb