SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie się podziała moja siła?!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4895

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4925
Jestem w szoku! Siła spadła mi gdzieś 10 %! Niedawno podnosiłem na klatę 102,5 razy 6 a wczoraj podniosłem 90 razy 7. Czy to dlatego, że się odchudzam? Zrzuciłem 3,4 kilo... A może to dlatego, że przestałem jeść mięso? Jem tylko jajka i od czasu do czasu ryby, ale przeszedłem na wegeterianizm. Zwracam się z pytaniem zwłaszcza do Joszi i do Dominiki. Czy to tylko przejściowe? Czy też będę musiał się pogodzić z tym, że siła będzie mi lecieć w dół?

Ricardo

Ricardo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie powinna leciec w dul tylko na odwrot, ale moze z tym odchudzniem troche przesadziles w sensie kalorycznym poprostu zjadasz za malo itwoje miesnie niemaja energi do cwiczen, mozliwe taz ze jak zwiekszyles sobie ilosc dni na klatke to palisz miesnie(ale to tylko przypuszczenie bo niewiem czy cos zmieniales z treningiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie powinieneś przestać jeść mięso, tylko zmniejszyć ilość ww a zwiększyć białka. A siła - kiepsko, że ci spadła, ale może miałeś zły dzień...? Chyba, że się przetrenowałeś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jaka diete sostujesz tzn ile z zrzucasz i wjakim czasie ?

Grzela Didzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20563
Co do siły mam ten sam problem . Powodem tego jest to samo co u Ciebie (przynajmniej tak mi się zdaje) , a mianowicie
zrzucanie tłuszczyku i co za tym idzie zmniejszenie spożywanego węgla (w moim przypadku o połowę).
Co do spadku siły spowodowanego przejściem na dietę bezmięsną to nie mogę Ci pomóc gdyż jak zaczynałem trenować już byłem wegetarianinem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ma do siebie dieta mniej kalori i ww mniej sily a wegetarianizm na pewno nie pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4925
Zapomniałem dodać, że ćwiczę teraz zupełnie inaczej jak jeszcze do niedawna. Przedtem robiłem 5,6 powtórzeń co 2,3 min. Teraz robię 12-15 powtórzeń co 0,5-1 min i zauważyłem, że bardziej się męczę. Wyjątkiem jest klata, którą chciałbym ćwiczyć jak dotychczas bo jest dla mnie przełożeniem wszystkiego. Co ciekawe mam wrażenie, że siła spadła mi tylko przy wyciskaniu na klatę. Gdy robię np barki 12-15 powtórzeń to czuję, że siła mi nie spadła. To samo z innymi mięśniami. A może to wina mego systemu. Do niedawna ćwiczyłem 1 dzień i 1 lub 2 dni przerwy. Teraz przestawiłem się na 2,3 dni z rzędu i 1 dzień odpoczynku, no ale przecież sie rzeźbię. A może to dlatego, że dzień przed robieniem klatki ćwiczyłem triceps-jedno z moich ulubionych ćwiczeń, przy których najwięcej daję sobie w kość?

Ricardo

Ricardo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Hm jeden dzien odpoczynku,a brak jednego dnia to sporo,spróbuj robić klate właśnie po tym dniu odpoczynku.


Zmieniony przez - 195 w dniu 01-03-15 20:50:20

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Trenowany dzień wcześniej triceps na pewno ma negatywny wpływ na wyciskanie na klatę. Rób 2-3 dni przerwy między klatą a tricepsem albo rób je na tym samym treningu (najpierw klata potem triceps - WAŻNE)

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 344 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2199
niejedzenie miesa i trenowanie to moim zdaniem glupota.ja nie jadlem miesa przez 5 lat,trenowalem na silowni,do tego karate i kung fu i przez ten czas nie moglem przybrac ani grama.nic dziwnego.gdy przestalem trenowac sztuki walki i zaczalem jesc mieso w ciagu 2 lat przybralem 25 kg.jeszcze raz to przemysl.powodzenia

życie jest za krótkie żeby być małym!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sila spadla ci dlatego ze nie jesz miesa.
Widziales kiedys silacza czy zapasnika ktory jadl same jazyny???)

nurek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Witaminy

Następny temat

Warzywa,owoce,ale które???

WHEY premium