SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do joggera-0czy jest jakas dieta gdzie można jeść ile sie chce i nie tyć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bede was czarował, kocham jesc, moge odpuscic dymanko,kobiety,alkochol itp, ale z jedzenie nie zrezygnuje, lubie jesc duzo, nonstop , slodko i tlusto , na szczescie mam szybki metabolizm,temperatura mego ciala wynosi 37,4 c nonstop wiec spalam szybciej niz wy,ale i tak tyje bo jem za dozo ok 10tys kcal dziennie,zastanawiam sie czy dodanie wiekszej ilosci aerobow np z 3 godzin do ok 6 dziennie,? czy to nie rzutuje na sile gdyz tylko trening silowy prowadzi do przetrenowania co jest wynikiem zmeczenia ukladu nerwowego , a do tego nie dojdzie przy aerobiku nawet uprawianemu 6 godzin dziennnie wiec i sila nie ma prawa spasc jo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Kochasz jesc i nie potrafisz sie powstrzymac? to zamiast na sposrtowe forum, powinienes skoczyc na grupy wsparcie, bo to co tu napisales jest dla mnie nie pojete.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ić stont gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
elo gino.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
no bez ograniczenia ilości kalorii to się nie obędzie. A nie masz innych pasji prócz jedzenia? Pozatym jakoś nie widzę Cię zasuwającego 6h aerobami ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
A ja wiem xD
Dieta Kapuściana
Żresz ile chcesz a im więcej zjesz tym więcej schudniesz bo kapusta jest metaboliczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Kapusta tak, ale jak będziesz żył w samotni i nie narażał innych na skażenie biologiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
juz mam, od tygodnia jem codziennie do 100gram www i do tego ile wlezie fatu i bialka i nie tyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
sorry Gino, a kiedy jesz skoro 9 godzin dziennie robisz aeroby? No i skąd masz na jedzenie? Robisz te aeroby publicznie na golasa w klatce dla szympansów, a turyści rzucają Ci cuksy?

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

motywacja w diecie

Następny temat

186cm i 74 Kg, ekto czy endo?

WHEY premium