SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gdzie sie zaopatrujecie w jedzenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17635
cze mam pytanie co w jakich marketach jest korzystnie kupowac
ja np . przez długi czas kupowałem piersi z kurczaka na wage w leder price cena od 10 - 12 wiec bardzo tanio , ale teraz lader przejeło tesco i tam miesa taniego sie nie dostanie ,zlikwidowano dział miesny gdzie mozna było kupowac mięso na wage
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 166
ja kupuje twarozek chudy w biedronce 1.75 pln za 250g tunczyki tak samo sa smaczne i tanie bo 2.45 a cyce to mam w pobliskim sklepie nawt czasem po 10 pln a tak to po 12-14

łatwy patyk do złamania z cała garscia nie poradzisz sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Kurczaka nie ma sensu kupować w marketach, lepiej w małych sklepach. Twaróg jest dobry z biedronki, tuńczyk tylko z Tesco

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2440
Jaka firma wg. was produkuje najsmaczniejszego tunczyka? :)
Ja kupuje piersi w miesny, sredni sklepik nie zaden hipermarket :) z twarogiem jest tak samo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
ja głównie patrze na cene tuńczyka bo jak np. widze puszke za 8 zł to nie zastanawiam się jak jest dobry, tylko wiem ze mnie na niego nie stać Kupuje w Tesco bo jest tani i w miare dobry

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5386
ryz, makaron - biedronka
platki owsiane - zloty grosz
filet z ryby, tunczyk, twarog - tesco
filet z kuraka - miesne sklepy, ew. piotr i pawel
warzywa, owoce - na ryneczku/bazarze

twarog z biedrony byl dobry ale teraz sprzedaja tylko poltlusty a ja szukam zawsze chudego
w tesco czesto mozna wychaczyc promocje na lepszych tunczykach
gdzie wy kupujecie te piersi po 10-12zl? ja gdzie nie pojde w poznaniu na zakupy to chca za nie 14-16zl!

ps. co za temat! :P

only a king would do anything to protect the kingdom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
14 - 16 zł ?
Rozbój w biały dzien

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Biedronka , Polo Marcet , Liedl , Tesco i mniejszy sklep tzw warzywniak gdzie wszystko co potrzebuje jest

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14677
Netto

"Wszystko jest trucizną i nic nią nie jest, wszystko jest kwestią tylko dawek"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17635
ja tez kupuje teraz piersi po 15 zł wogóle podrozały , jedynie raz poraz uda mi sie kupic po około 12 zł jak sie data wazności kończy ale to tez kicha ,mówicie ze ryby kupujecie w tesco , ja ostatnio byłem i była panaga po 9 zł i 18 zł ale ta za 9 zł była bardziej brunatna a ta za 18 zł taka rózowata, czy warto kupuc tą za 9 zł czy ma ona około 20 g białka w 100g ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17635
a jaja gdzie kupujecie bo z tego co zauwazyłem to prawie wszędzie ceny te same
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Będą SOGI i respekt dla wszystkich:)

Następny temat

Woda, Witaminy i Mikroelementy

WHEY premium