SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie najtaniej w Koninie ;]

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7230

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
silka w budulcu calkiem dobra jest tylko ze linki w wyciagach sa po urywane itp. a co do silowania to po tym jak kumpel rok temu na tych zawodach zlamal lape to ja dziekuje (do dzis nie moze do konca wyprostowac lapy)

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2010-10-19 18:41:46

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2010-10-19 18:43:16

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1560 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32580
No risk, no fun Cris
A co do zawodów w AR - to chyba klub "Bolo" czy jakoś tak organizuje? Mialem tam za licealnych czasów kumpla.. szczypior niemiłosierny, ale łapa jak arnold

"Jeśli wrogowie cię chwalą, musiałeś popełnić błąd"
August Bebel

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2248 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106617
A w wyciskaniu sztangi w koninie cos jest ??Orientuje sie ktoś ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
Heh na łape to znam takich rumunow z mikorzyna co z kazdym wygrywali juz haha ostatnio z nimi wyskoczylem to nie zdarzylem sie obejrzec i juz gleba hah mocne lapy maja gnojki i mowia ze u nich to codziennie sie na lapy siluja i sila idzie ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
siłowanie na łape to tylko trening trening i trening ja jestem totalnym amatorem a kolege ze złamana reką pamietam-jakas niższa kategoria wagowa-miął słabą kośći widać ,że nie za bardzo cokowlkiek trenował a co do wyciskania na klate to chyba nic nie ma ja zreszta teraz jestem na zrzucie wagi(tylko 85 kilo z 93 ) i raczej bym nie poszalał:) a wy jakie wyniki chłopaki macie na klaty?

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
trzeba by zorganzowac zawody np w niedziel mysle ze któraś siłka za darmową reklame odstapiła by sale-3 kategorie wagowe i jazda np klata martwy i przysiad plus kazda kategoria liczona oddielnie

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
Witam chłopaki, też jestem z Konina i chodzę aktualnie do budulca ;) Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
Co do siłki na budulcu to powiem że bardzo fajna, dużo obciążenia, mało ludzi, karnet na miesiąc 38zł i później są jakieś zniżki jak sie jest stałym klientem. Wyciągi dobre są :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Wyciągi dobre są
kwestia czasu jak zostana linki po urywane przez łosi ktorym nudzi sie na wuefie

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
nom niby prawda heh, tez jestem takim "łosiem" tylko ja tam pakuje a nie sie nudze hehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam sekcji lub klubu koszykarskiego w Poznaniu.

Następny temat

Dieta na masę

WHEY premium