SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie najtaniej w Koninie ;]

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7220

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
dokładnie, sam tam się uczę i teraz lekcje mam nawet do 17 także wiecie hehe :) Ale zazwyczaj jak idą na wf to i tak siedzą i nic nie robią, fakt że wkurza samo to że tam są heh :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15892
.

Zmieniony przez - korb0l w dniu 2011-09-05 02:16:57

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1536
siemanoo dokładnie hubertus tez chodze do budulca jak idziemy na siłke to siedza jak***** i obcinają jak pedofile ! ale polecam dobre maszyny idzie sie skatowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1971
Galeria na jeziorem pracuja tam osoby które znaja sie na sporcie i tanio maja. Dobrze wyjdziesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17465 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196531
TomQ i jak byles na silce w budulcu?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
psyhik a która klasa jesteś ? widzę ładnie lecisz z siłą heh ;) Masz jakąś ksywe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A nie wiecie może panowie gdzie kupić najtaniej obciążenie w koninie . bo jak zobaczylem w paru sklepach ceny to mało co nie zemdlałem , po 7 zl + za kg , masakra

Zmieniony przez - reizen w dniu 2012-03-02 22:39:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17465 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196531
Obciążenie generalnie jest drogie i duzych rozbieżności w cenach bym sie nie spodziewal ja osobiscie swoje obciążenie kupowalem w turyscie kolo Kolbego

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I po ile za kg tam się płaci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 289 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3447
Orginalne obciążenia są drogie...to prawda... Znajomy kupował na siłownie obciążenia od jakiegoś gościa co miał tego ful :) Normalne dobre obciążenie, tylko trzeba farbe kupic i pomalowac sobie w domku :) cena-2zł/kg :) znajde numer to sie odezwe na forum i napiszesz do mnie na priv jak chcesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam sekcji lub klubu koszykarskiego w Poznaniu.

Następny temat

Dieta na masę

WHEY premium