SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szukam sekcji lub klubu koszykarskiego w Poznaniu.

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
Otóż jak w temacie. Wie ktoś może czy istnieje jakaś sekcja bądź klub koszykarski w Poznaniu, kóry ma otwartą rekrutację? Nie jestem doswiadczonym graczem ale mam predyspozycję. Uwielbiam ten sport dlatego też chciałbym mieć z nim więcej kontaktu niż tylko w wiosnę/lato gdy jest możliwość grania na dworzu. Jakakolwiek styczność z tym sportem bardzo by mnie ucieszyła. Nawet granie na wynajętej sali.

Jestem na 1 roku studiów jeśli ma to jakiekolwiek znacznie:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
bump
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Pyra gra w Poznaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39
,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
Siema, ja bym sie pisał na wynajecie sali, jeśli chciałbyś się odezwac w tym temacie to pisz na gg. Ja jestem na 5 roku studiow i z koszem mam stycznosc wiosna/ lato i zazwyczaj gra samemu albo jakims cudem jqak ktos wiecej znajdzie sie na boisku to w grupie. Pisze też od razu, że bardzo wątpie zebym jakies osoby załatwił bo wsród moich znajomych to albo asportowi komputerowcy, albo inne sporty. Pozdro ;)

veni, vidi, vici

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 213
yhmm, jak moge dopisac swoje gg w swoim profilu? bo przy rejestracji pominąłem to, a teraz by sie przydało :p a jak chce edytowac profil to nie moge wpisac nr gg

veni, vidi, vici

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ortopeda Poznań- kręgosłup

Następny temat

Gdzie najtaniej w Koninie ;]

WHEY premium