SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie najtaniej w Koninie ;]

temat działu:

Informator WIELKOPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7228

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
hehe w vitaminshoppie sa punkty ;d Zapytaj sie o kartę stałego klienta i np za każde wydane 45zl masz 1 punkt a np ja juz mam ich 25 a za 28 jest bonus w wysokosci 170 zl na produkty w tym sklepie ;d wiec wiesz opłaca się ;] ejj ceny są te same bo tyle osób co ze mną tam kupuje to jeszcze nie spodkałem się z wyższą ceną niż na sfd ;p taka jaka pisze taka jest ;d
za pkt masz bonus w wysokosci :
7/15zl
14/35zl
21/80zl
28/170zl ;d
Lepiej zbierać do konca karteczki tak jak ja i bonus 170 zł ;d
OPŁACA SIĘ .. POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z KONINA I SFD KRYCHUKO5

Zmieniony przez - Krychuko5 w dniu 2010-10-12 13:31:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Byc moze i obowiazuja te punkty jeszcze ale jak z 2tyg temu bylem zmuszony zrobic tam zakupy to zadnych nie otrzymalem.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
wiesz dzadza ci punkty ale pomysl jak to sie przełoży-ile musisz kasy wydać żeby dostać 170 zł i jaki to % rabat....to taki chwyt mark.

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
haha ale to musisz sie zapytac o punkty bo tak sami od siebie nie dawaja ;d a to co ze trzeba sporo wydac jak itak sie tam kupuje ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
wydaje mi sie ze powinien przynajmniej sie zapytac czy chce te punkty, ale niema co rospaczac i tak by wywalil je do kosza



Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2010-10-13 13:51:51

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1631
ja tam wole jak dają mi rabat z 5 procent wtedy nie musze zbierać punktów od razu mam rabat i przy zakupie np za 1000 zł mam 50 i wiem na czym stoje potem jak zbierasz punkty nie zwracasz uwagi na cene bo i tak chcesz uzbierać znany chwyt marketingowy-chłopaki z innej beczki gdzie cwiczycie??słyszałem ze na wojska polskiego ma być nowa siłka piszcie troche ruszymy temat konina

ćwicz ile lubisz-nie niszcz swojego zapału koksami-koks w sporcie to tak jak wibrator w łóżku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
hehe ej ja to nie licze na te punkty tylko mam cos kupic to kupuje a cena to wiesz wedlog wlasnej kieszeni ;d ejj ja to cwicze w domu bo mam mala silke z bracholem ;d a ej po co znowu silka jak Relax najlepszy ale przepelniony juz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17467 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196536
Krychuko5 sam sobie odpowiedziales na pytanie, a co do tego gdzie cwicze mam wlasnom silke calkiem dobrze wyposazonom a ty pawelkonin gdzie pakujesz?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
ja raz w tygodniu cwicze w silce w pwsz, ale jak dla mnie cieka jak dupa weza.
z konina nie jestem, ale jestem codziennie u was

kiedys widzialem na miescie typka w niebieskiej koszulce sfd

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2175
hehe no ja to bylem pare razy w relaxie ale przepelniony max byl wiec postanowilem zainwestowac w sprzet i zrobic w chacie ;d i tak juz pol roku sie cwiczy ;d i planuje nadal zakupic jakies inne sprzęty ;d
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam sekcji lub klubu koszykarskiego w Poznaniu.

Następny temat

Dieta na masę

WHEY premium