SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gary umyte piwo wypite,lecimy na ciasto

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125755

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Przyszła mi pewna teoria do głowy ostatnio, nie jest wykluczone, ze to o czym myślę jest możliwe, chyba ze tarczyca coś ma do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94852 Napisanych postów 364845 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670248
hormony to temat rzeka dosłownie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Kiedyś obiło mi sie o uszy takie coś, tylko nie pamietam czy nauczycielka od farmakologii mówiła, czy gdzieś wyczytalem: zolp mimo tego ze jest lekiem nasennym został w ramach testu podany osobie w śpiączce i mimo swoich nasennych właściwości człowiek sie obudził. Do czego zmierzam, tr na człowieka zdrowego działa miedzyinnymi tak, ze sie nie śpi. I pytanie, czy możliwe aby na osobę chorą na bezsenność działał odwrotnie? Wydaje mi sie ze wszystko jest możliwe w takim wypadku, ale to tylko teoria niedoszłego chemika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Popularny lek na bezsenność na kilka godzin budzi pacjentów pogrążonych w śpiączce. O pierwszych próbach ich leczenia opowiada „Gazecie” dr Ralf Clauss

Budowa chemiczna Zolpidemu Sławomir Zagórski: Kilka miesięcy temu świat obiegła sensacyjna wiadomość - pigułka nasenna jest w stanie wybudzić niektórych pacjentów ze śpiączki. Jak doszło do tego odkrycia?

Dr Ralf Clauss*: Jak wiele odkryć - nie tylko zresztą w medycynie - stało się to za sprawą przypadku. W jednym z domów opieki w Republice Południowej Afryki leżał 31-letni Louis. Pacjent ten w wieku 28 lat uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu, po którym zapadł w śpiączkę. Nie reagował na sygnały z otoczenia. Lekarze uznali, że nigdy nie będzie mówić.

Louis głośno pojękiwał, bywał nadmiernie pobudzony i dlatego jego rodzinny lekarz dr Wally Nel postanowił podać mu lek nasenny - zolpidem. Efekt był nieoczekiwany. Pacjent, zamiast się uspokoić, po raz pierwszy od trzech lat przemówił. Jego słowa brzmiały: „Cześć, mamo!”.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
wróciłem, ja pyerdole!
cały dzień bez jedzenia
zaraz mi się żołądek do kręgosłupa przyklei!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Musisz Nadrobić szybko, bo kto będzie naszym Dryblaskiem ? pucio pucio

Zmieniony przez - grekar9 w dniu 2014-10-01 20:56:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wlasnie sie robia w piekarniku 2 zapiekanki, zajaram bucha i dojem jeszcze duuuuzo ;]

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Zrób sobie ciacha z haszczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94852 Napisanych postów 364845 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670248
nie było hot dogów po drodze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
nie było czasu, kumpel przed chwilą jeszcze na czechowice poleciał, już nie miałem serca żeby się zatrzymywać

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs - POSIŁEK POTRENINGOWY

Następny temat

Ryz z kurczakiem i szpinakiem [RYŻ]

WHEY premium