SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Sizeer Fotki str 1,2,4,7"

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
Wiek 16 skonczone 23 maja
Waga 80kg
Wzrost 178-179cm
Staż treningowy 13 miesięcy , 12 z przerwami
Obwód ramienia 39-40
Obwód klatki -
Obwód Pasa -
Wyciskanie leżąc nie wiem , d
MC Nie wiem , nie robie narazie
Przysiad Nie próbowałem













Zmieniony przez - SizeeR w dniu 2013-09-09 20:03:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Klata odstaje, ale jesteś młody, całe lata treningu przed Tobą, jak na ten wiek jest świetnie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
na żywo o wiele lepiej wygląda wg mnie :D na zdj rzeczywiscie widać to że odstaje :D ale damy rade , trzeba trenować i bd git :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zamieść zdjęcia całej sylwetki - patrz regulamin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
. nogi wiem że cienko , kiedys były moja najmocniejsza strona ale przestałem je ćwiczyć , teraz biore sie do roboty jesli chodzi o nogi i bd miazga:D




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Ćwicz wszystkie partie żeby sylwetka była symetryczna a o nogi dbaj bo to one cały tłów dzwigają więc powinny być mocne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
bardzo dobrze wyobrazić sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5626
Jak na 16 lat jest okej, tym bardziej że jesteś dosyć wysoki. Tyraj ostro nogi, pamiętaj że duże nogi to podstawa mocnej sylwetki.

Wrzuć na sztangę tyle ile nie jesteś w stanie podnieść i dorzuć jeszcze piątki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1319
Jakiej odzywki lub kreatyny uzywasz czy wogole nie brałeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
odkąd ćwicze cały czas trzymam diete, żadnych przerw .. może raz z tydzien po swietach :D brałem kreatyny różne z vitalmaxa , olimpa ale małe ilości , hi tec ale nie czułem żadnych efektów , szybszych przyrostów masy czy też siły. Dopiero jak wziąłem cm3 z treca to czułem odrazu , suple biore około 2,5miesiaca , głównie jakies przedtreningówki brałem . wcześniej też 2xsaw ale druga puszka praktycznie juz na mnie nie działała .

a jaki byłem wcześniej aż wstyd wstawiać zdj , prawie 30kg chudszy .

Zmieniony przez - SizeeR w dniu 2013-09-11 22:33:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24255
wszystko spoko, ale nie masz przypadkiem skoliozy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja osobista przemiana-1 raz udostępniane.

Następny temat

Typ budowy?

WHEY premium