SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer + Kreatyna ?!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
czy takie polaczenie ma sens i przyniesie efekty ?! Pytanie jeszcze jedno co dorzucic do gainera zeby uzyskac przyrost nie tylko masy ale tez sily ?!

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5719
Jeśli dieta nie jest dopracowana to gainer na jej braki.Takie połaczenia ma sens jak najbardziej.Mozesz dokupic Tarynke,ZMA ,oraz jak masz fundusze Glutamine.

Fitness Or Another Piece Of Cake

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dobrze by było mieć białeczko na noc, czyli takie które będzie się wchłaniało wolno i zabezpieczało tym samym mięśnie przed rozpadem wtedy gdy smacznie śpisz i ani myślisz o "żarciu"...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2005-02-26 18:45:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
No dobra tylko zastanawia mnie to, ze przeciez jak wiadomo kreatyna pompuje wode w organizm i dzieki spozyciu zwiekszonej ilosci wody miesnie sie "pompuja". ja nie chce sie napompowac woda tylko przybrac na masie wiec zastanawiam sie czy jest sens dodawac kreatyne czy moze do gainera lepiej cos innego ?! aha czy sa jakies spadki po kreatynie ?! bo skoro bierze sie kreatyne i pompuje wode w siebie a kreatyna pozwala utrzymac ta wode w miesniach to jesli sie przestanie brac to wg prostego rozumowania woda z miesni powinna troszke zejsc co rowna sie ich zmniejszeniu czyli tzw. spadkiem

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...myślę, że zbyt upraszczasz sprawę bo kreatyna wprawdzie utrzymuje zwiększoną ilość wody i w przeważającej części w komórce/choć poza nią też się jej więcej znajdzie co nieuniknione/ale jest to jej jakby efekt uboczny, że tak to określę bo istota jej działania polega na magazynowaniu i transportowaniu energii i na pobudzaniu do anabolizmu/wzrostu mięśni/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 364 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5719
Owszem woda Ci zejdzie,ale gdy beda "napompowane" organizm uzna to jako bodziec anaboliczny i przy dostarczeniu organizmowi odpowiedniej ilości "budulca" czyli w tym wypadku białka zacznie budować mase mieśniawą.Żeby podczymać to co "zbudowałeś"na kreatynie to zakup GLUTAMINE to chyba wszystko

Fitness Or Another Piece Of Cake

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
Oki w takim razie:
Gainer jest glownie na mase i moje pytanie brzmi co mozna do niego dorzucic ( oprocz kreatyny) zeby poszla jeszcze wraz ze wzrostem masy sila !? moze cos co powoduje wzrost tego i tego ?! Tylko potrzebuje jakiejs nazwy konkretnych produktow! co proponujecie ?!

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
A jelsi zdecyduje sie na kreatyne to jaka lepiej: w postaci tabsow czy sypkiej ?! I jak sie w ogole dawkuje kreatyne ?! caly czas takie same ilosci czy jakies fazy sie stosuje !?

Zmieniony przez - Czarnyy w dniu 2005-02-27 09:16:01

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 960
ja tez czekam na odpowiedz na te pytanie. Ciwczylem juz na silowni ale ostatnio przerwalem treningi wiec czy mam stosowac fazy nasycenia itak dalej czy na czco jakas ilosc , potem przed i po treningu a na noc bialko?? opiszczie jak to zrobic. NIe musze dodawac ze wracam na silke :)

KIEDY WALCZA DWA TYGRYSY NAWET ZWYCIEZCA JEST MOCNO PORANIONY !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
czarnyy, kodziro_17
na przyszlosc korzystajcie z takiego bardzo ciekawego linku https://www.sfd.pl/search.asp

czarnyy,
nie ma znaczenia, czy bedzie sypka czy w tabsach - postac daje przede wszystkim wygode stosowania; wpierw bierzesz 0,3g/kg, a po wysyceniu wystarczy 0,03g/kg; http://www.kreatyna.sfd.pl


kodziro_17
bialko stosoojesz do uzoopelniania brakoow w diecie - na pewno na noc (chyba, ze wolisz wtedy zjesc toonczyka loob choode mieso), reszta zas wg. potrzeb; co do kreatyny - rozrooszaj wpierw organizm po przerwie przez 2-3 miesiace (act ploos treningi metoda stacyjna), dopiero potem interesooj sie kreatyna

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2005-02-27 12:33:23

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 960
GRASIK dziekowa!!!

korzystalem z search <lol> ale co post to inna opinia !!!

KIEDY WALCZA DWA TYGRYSY NAWET ZWYCIEZCA JEST MOCNO PORANIONY !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kREATYNA ..?

Następny temat

l-glutamina???

WHEY premium