SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GIGA TRENING BRZUCHA - Kto trenuje podobnie???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Cześć
Ok. co sądzicie o tym treningu brzucha?
- 300 brzuszków
50sekund przerwy
- 200 brzuszków ze skłonami
50sek. przerwy
- 200 skłonów (nogi na krześle, plecy na ziemi)
50sek. przerwy
- 300 skretów z gryfem
Głównie chodzi o wytrzymałość.. Kiedyś ćwiczyłem dużo mniej ale np. jak miałem 17 latek zrobiłem w 37minut 1000 (nie był to max. ilosć i szybkosć, tylko tak sobie czy się da, i luzik). Ale teraz nie ważę 75kg. i nie próbowałem.

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 186
Popieram wypowiedź zdolnego w 100% dlatego juz sie tu nie udzielam za czesto

Ps. Trening według mnie nie jest dobry ...

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4717
A ja mieszam ćwiczenia z A6W,ABS itp. i czuje jak mnie pali brzuszek wiec jest oki. :)

Kolejny z tych którzy walczą o lepszy los...
-----------------------------------
Z-SC King

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
To chyba plan jak popelnic samobujstwo na 5 sposobów. Zycze milej kuracji w szpitalu :D

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Cześć
Trenuję tak od kilku lat.. czasem zmieniam kolejność liczbę.. Ale chyba niedługo znowu zwiększę dawkę..
Ważne, że jest dobrze.
PS. A palenia po tym nie czuję, mimo, że robię je nie byle jak.

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 186
lol ciekawe po ilu miechcah beedziesz mial krzywy kregoslup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
cala zabawa to spiac miesnie z taka sila by po 5-10 powtorzeniach juz miec dosyc, wtedy zrobic dodatkowe 10 i koniec serii

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Cześć
Chyba niektórzy nie zauważyli słowa "wytrzymałość". A kręgosłup mam ok przez 8 lat i będę miał ok dalej. Ale oczywisćie nie dla każdego..

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
błędne podejscie do treningu kondycyjnego. za długie serie, niszczysz brzuch nie wyrabiasz wytzrymałosć. poza tym, co ty chcesz wyćwiczyć? ogólną kondycję? na to są dziesiątki ćwiczeń, po kilkadziesiąt do stu powtórzen kazdego i efekty są znacznie lepsze. oraz osiągane bez takiego forsowania żadnej grupy mięsni.
ćwiczę judo i mam z treningiem wytrzymałosciowym do czynienia na codzień. i mówię ci z własnego doświadczenia, że to co robisz nie ma żadnego sensu. wiesz, jaką pierońską wytrzymałość trzeba miec, zeby byc zawodnikiem? ale żaden ze znanych mi trenerów nie każe robić tak kretyńskich rzeczy, jak ty robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Cześć
Trenuję sam walki i wiem co robię. Nikt tam nie trenuje jak ja ale nikt tam nie jest mną.. Jeżeli ktoś trenuje inaczej i uważa, że ma lepsze efekty to niech powie ile jest w stanie czego zrobić. Proste logiczne. Nie wiem po co tu się denerwować. Zresztą nie każdy jest taki sam, wiele osób inaczej reaguje na te same ćwiczenia.. Trzeba mieć otwarty umysł.

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1071
Cześć
Jeżeli uważasz się za mądrzejszego to wytłumacz mi coś. Mierzę sobie obwód pasa 83cm idę biegać /(normalny bieg 25min), wracam i obwód pasa 86cm (mierzenie takie samo), słucham, bo nie bardzio wiem czemu tak jest?
Uginanie nóg w zwisie na drążku? - efekt brzuch staje się większy (w moim przypadku).. Niektóre ćwiczenia są niewskazane, myślałem, że jak ktoś krytykuje to zna się na rzeczy..
PS. Wiecej usmiechu..

Trening zawsze i wszędzie, również o 03:00 w nocy, o 16:00 w Wigilię, czy o 22:00 w Nowy Rok..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie mozesz w nieskonczonosc robic takiego treningu, skoro nas pytasz o zdanie to chyba jednak przestal on dzialac, ja bym sie przerzucil na wlasnie kilkanascie bardzo ciezkich i wolnych powtorzen na jakis czas

btw zrobilem kiedys ponad 1000 spiec, zadna rewelacja, praktycznie po 300 juz nie czujesz miesnia tylko dalej lecisz powtorzenia - absolutny bezsens

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boląca kostka w ręce ? i mc przy okazji

Następny temat

problem z tabelkami

WHEY premium