SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GŁODÓWKA - pare pytan..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
jeśli chodzi o leczniczą to :

1 żeby miało to miniumum 10dni (wtedy organizm może ci strawić nawet jakiegoś nowotwora ja wytrzymałem 7dni przez wakacje ale byłem poparzony słońcem i pracowałem fizycznie 10h dziennie więc padłem)

2z reguły mi się głodówka z zgrubnięciem kojarzy bo po niej trudno się powstrzymywać a i organizm chce przybrać więc raczej
powinnaś przybrać nawet lub mieć wynik do -3 kg maxymalnie tłuszczu (waga bardziej ci spadnie ale to norma)
(na profesionalną głodówkę się wchodzi też jak z dietą 2 tyg się przygotowujesz i schodzisz z dietą na produkty tylko ważywne ale stopniowo i tak samo wracasz ale to jest naprawdę trudne )
i wtedy możesz schudnąć ale jak zrobisz "wyrwij grosza w diecie to nie ma szans" czyli 1tyd 3000kcl 2-3 tydz 0 Kcl a 4 tydz 3000kcl to będziesz przybierała przez jakiś czas

3woda z cytyryną najlepiej (ja łyżkę oliwy dawałem jeszcze) na 1,5l

Zmieniony przez - shefu w dniu 2009-01-22 04:28:15

Zmieniony przez - shefu w dniu 2009-01-22 04:28:28

Zmieniony przez - shefu w dniu 2009-01-22 04:28:40

Zmieniony przez - shefu w dniu 2009-01-22 04:29:29

Zmieniony przez - shefu w dniu 2009-01-22 04:32:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 122
Na biologii tłumaczą, w TV tłumaczą i pan doktor i mama i trener i NAJ, ale niektórych i tak "nic nie powstrzyma". A głoduj sobie i goń codziennie na wagę i obserwuj jak robisz sie cudownie lżejsza. I może nawet w najbliższej przyszłości nie zauważysz żadnych negatywnych skutków, ale uposledzasz swój metabloizm, który i tak z wiekiem będzie zwalniał.
I kiedyś, kiedy będziesz miała lat 30+ i kilogramy do zrzucenia, dajmy na to po porodzie to odchudzanie będzie milion razy trudniejsze, zdrowe, czy niezdrowe...
Ponadto takie praktyki, to jest po prostu estetyczne zabójstwo dla skóry. Potem tylko płacze o tym, że jest mało jędrna, pokryta pomarańczową skórką i rozstępami, histerie o łamliwych paznokciach, trądziku i łysieniu.
Skoro wytrwasz na głodówce, to równie dobrze wytrwasz na zrównowazonej diecie.
I żeby było jasne, to nie jest żaden personalny najazd na żadną z dziewczyn, które wypowiadały się pro-głodówkowo w tym wątku.
Po prostu mnie coś trafia jak widzę takie idiotyczne pomysły na z założeniu zdrowym forum. Potem wejdzie jedna z drugą i dojdzie do wniosku, że "skoro tylu ludziom nic nie jest to i ja się oczyszczę", niszcząc sobie przy okazji zdrowie. To, że komuś póki co nie wyrosła trzecia reka, to nie znaczy że głodówka wyszła mu na dobre!



Zmieniony przez - body_s w dniu 2009-01-22 07:12:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
Trudno;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1062 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9919
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 58 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24489
shefu - nie pisz głupot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
eee tam wszyscy *******icie smutki;DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Witam. Nazywam się Kamil i chciałbym schudnąć..jednak czczenia daja marny efekt . chciałbym zastosować głodowke. Nie wiem jednak jak to zrobic aby nie zaszkodzic swojemu organizmowi.
Uprawiam piłke nozna a energie także potrzebuje do nauki. Mam pare zaufanych osob stosujących głodowke 10- dniowa która przyniosła efekt. Jenak każdy z tych osob opowiadając mi o tym mowiła ze podczas głowoki po prostu nie chce się zyc ponieważ nie posiadali energii. Ja jednak chciałbym normalnie funkcjonowac i chodzic na treningi i dalej dobrze się uczyc, jednak żeby te rzeczy robic musze brac skas energie..efekty u osob które mowiły mi o głodowce były zadziwiające i to dzieki nim chciałbym się jej poddac..


wiec moje prosby to aby ktos dzien po dni poczawszy od przgotowania do głodówki do momentu po głodowce prowadziłem mnie dzien po dni ( odpowiedzialnie)CZEKAM NA ODPOWIEDZI!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ale jak Ty chcesz mieć energię jak nie dostarczasz składników energetycznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest forum sportowe, nikt nie udziela tu porad na temat głodówek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
mam bf około 11% chce zbic do 9% i stąd teoretyczne pytanie co w sytuacji gdy wyrzucę wszystkie wegle z diety?
Czyli same tunczyki, piersi z kurczaka albo ewentualnie np 4 porcje odzywki białkowej?

Mozesz mi wytłumaczyc co się stanie w takiej sytuacji gdy nie dostarczamy wegla do organizmu?

z gory dziekuje za odpowiedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta wysokobialkowa redukcja :]

Następny temat

Powrot z wakacji-dalsze porady ds treningu i diety

WHEY premium