SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GŁODÓWKA - pare pytan..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ketoza, poparu dniach oslabienia organizm przestawia sie na spalanie tluszczu jako zrodla energii, ale i tak sparawnosc spada. Najlepiej taka diete laczyc w system z odpowiednio dobranymi cwiczeniami patrz - CKD.
Po powrocie do jedzenia wegli najczesciej nastepuje ponowny przyrost wagi, IMO zbicie z 11% do 9% mozna wykonac na LC nie trzeba zaraz siegac po CKD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to zależy jaki masz trening. A te 4 porcje odżywki to jakaś prowokacja? Nie wierzę, że zrobiłeś taką sylwetkę nie mając wiedzy o odżywianiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Moze ten typ tak ma po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak, czasem zdarzają się tacy, co potrafią zrobić dobrą sylwetkę na byle czym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
genetic freaks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
Skalar układał mi pierwsza diete i wtajemniczył mnie w pare rzeczy. Tyle że stanełem na 11% i ani rusz nie chce zbic nizej. Redukuje mniej wiecej 200 kcal z dziennego zapotrzebowania. A to pytanie jest czysto hipotetyczne czy wystarczy brac białko i zejdzie samo czy jednak potrzeba troche wegli?
Więc bez ironii chłopaki jak macie wiedzę to jesli to nie problem to się nią podzielcie. Interesuje mnie po prostu sam mechanizm - mitochondria, spalanie tłuszczu itp

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
sorki dziewczyny też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
slyszales o velocity diet? Nie trzeba wegli w ogole procz cotygodniowego ladowania. Ale diety bez wegli sa dietami pod pokaz, bo szybko wraca waga. Kiedy miales przerwe od diety?

Poczytaj o CKD i ketozie w linkach podwieszonych tam jest wszytsko opisane, co bedziemy sie powtarzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
hmmm czytałem przed chwilą - heh 28 dni to nie duzo...
mam pytanie polecisz mi jakis spalacz?
Stosowałem kiedys venomka ale jakos róznicy nie czułem.
Z supli stosuje bcaa, nitrotecha po treningowo i matrixa przed snem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W podwieszonych postach jest temat z opisem Konia na temat spalaczy. Przeczytaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta wysokobialkowa redukcja :]

Następny temat

Powrot z wakacji-dalsze porady ds treningu i diety

WHEY premium