SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness foto & Spam działu Nasze zdjęcia!!! & post od lat 18!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299215

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
to z artykulu z gazety METRO ktora rozdaja biedni studenci na ulicach z samego rana jak wracam do domu to zawsze cos tam wezme od nich zeby przejzec w autobusie, jesli nie zasne, a artykul powstal; z tematow z forum gazeta.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
sprajta
wiesz, ze masz najczesciej oglądany tyłek tego forum >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Szoho, X dzwonil do mnie wczoraj, niestety-z powodu pracy i tego przedswiątecznego zamieszania nie moglem dojechac:-/
A Tobie sie udalo?

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
PITT własnie - mi niestety tez dokładnie z tych samych powodów on juz wracał jak ja konczyłem
27 planuje sie z nim spotkać, przyjedzie z M do nas ja go ew potem odwioze, jutro sie z nim umówie i cie poinformuje na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
w tym roku juz nie mam raczej szans na wyjazd do 3m. Za dużo roboty-nowa praca, święta i duzo spraw do załatwienia w domu. Mam nadzieje, ze przyjedzie szybko po tym zamieszaniu śiwąteczno-noworocznym

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
on 28 wraca juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
no wiem, ale mam nadzieje ze przyjedzie szybko.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
troche to pedalsko wyglada nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
kocham Cię:-*




Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
aj łowiu tu!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mr. SFD - zakończony

Następny temat

GAL1 po raz III

WHEY premium