SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness foto & Spam działu Nasze zdjęcia!!! & post od lat 18!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299249

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
ja też

bo ma fajny podbródek

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
dobra ja lece

PITTT dzięki za prezent :-*

dobranoc

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 391 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2671
dobranoc , też idę spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Shaka, to początek

ale wolicie film "batman" niz "spiderrman" czy chodzilo o samą postać

2 pierwsze filmy z Batmanem mialy dobre rencenzje. S potem...tradedia!

a sama postać-Batman w przeciwienstwie do pajączka nie zostal obdarzony nadludzkimi umiejętnosciami(tak jak np Grecy obdarzali nimi swój zespół bogów), Batman ma tylko full kasy co tez oddaje żądania ludzi

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
nie poszedlem spacv
i sobie mysle
wpadne spam zrobie
a tu pusto
mieczaki ino same hey
ja tam lubie lincha tylko nie bic bo wiem ze wiekszosc nie przyswaja a nawet wymiotuje po nim
albo z muzyki dark ambient co jedynie gar_25 mial spoko podpowiedzi dla biednego obelxa co ma sciagac a teraz juz nikt
kto garego pamieta hey
ale juz musze sadzic glupoty , nie bede spal to moze mikolaj z litosci da mi jakis prezent
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
dobra nowy batman jest bardzo fajny
cala reszta xmenow spidermanow starych batmanow super kingonkog hmm i reszta wszetectwa z holywood to tylko strata tasmy i biednych rak operatorow :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
i jeszcze jedno sciagnalem sobie pc showbuzz, i bede ogladal kanaly Ministry Of Sound i ich kozackie radio z niebanalnymi setami cos piknego MOS to wogule polecam ale pewnie wiekszosc ogarnia
aha i moze ktos ma sety z szczeciesji chillout z przelomu millenium zeala sie "Wieczorowa pora" mialem 3 sety ze strony i stracilem jak komus to cos zasugeruje to nawet golebiem mnie powiadomic odwdziecze sie hojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Batman z Nicholsonem i Batman z De Vito maja klimat i już

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
pelne zrycie 7.36 dzien wigilijny ja po kawie zaraz ide kupic choinke i najpierw dam te smieszne gazeciarskie rozweselacze:
Wątek 1.-Mężowie jak dzieci
smoczek5:Poszlismy do sklepu zakopatrzyc sie w pierwsze pieluszki, bo czas najwyzszy. Stoimysobie przed polka, troche zagubieni iloscia tego wszystkiego . Nagle dostrzegam pampersy "newborn" i z satysfakcja pokazuje mu - to te! A moj madry maz bierze je do reki i czyta2 do 5 kgi robi wielkie oczy, a ma wielkie nawet jak ich tak nie wylupia, i mowi -no, nie chcesz dziecko trzymac z piecio kilogramowakupa w pieluszce, przeciez nikt tyle naraz nie robi!
Luiza1pop:Dobre, dobre. Moj maz myslal, ze po urodzeniu dziecka bedezie pila mleczko krowie prosto z kartonika:). Nie macie pojecia jaka mial mine, gdy mu powiedzialam, ze z cycocha:).
karciakrasz: No tak. Ach ci mezczyzni. Moi ostatnio na USG zapytal lekarza, czy widac zeby.
klikklik:Wczoraj z ciekawosci zapytalam mojego meza:
-Co to jest cytologia?
-No cos kobiecego.
-Ale co?
-Jakies badanie.
-Mysle sobie, no blisko, moze nie jest jeszcze tak zle
-No ale jakie?
-No jak jakie, CYCKÓW!
Myslalam, ze zlece z lozka.
joanna_poz:Moj chlopak z kolei jak zaszlismy do sklepu z ubrankami dzieciecymi jeszcze przed urodzeniemsie naszego synka, zapytal, jak ja zamierzam kupic te ubranka, skoro nei wiem, ile Bartus bedzie mial wzrostu i jaki obwod pasa:)
ally5: No dobrze moj cudny maz z dwoma uniwersytetami byl absolutnie przekonany, ze porod posladkowy jest wtedy , kiedy kobieta rodzi przez posladki, czyli pupa Widzialam na wlasne oczy te wielka ulge kiedydowiedzial sie prawdy.
afonia:Jestem w 27 tygodniu ciazy, ostatnio stoje przed mezem, a on rozczulony glaszcze i caluje moj brzuch i do niego mowi: Widzisz, slonko, jak mamusia dba o ciebie, juz wazysz 16kg!
Wątek 2. - Moja corka sika do mydelniczki
Ernesta: Niejednokrotnie juz przylapalamcorkena sikaniu do wolno stojacej mydelniczki w lazience. Doprawdy nie rozumiem, jak 20 letniadziewczynamoze tak sie zachowywac. Gdy ja zapytalam, dlaczeg nie idzie do toalety, odpowiedziala, ze jej sie niechce, bo juz sie rozebralai ze woda w wannie wystygnie. Co robic? Czy jest szansa na oduczenie jej tego xzlego nawyku? Jestem zalamana:(
Wiesiek: Moj 36-letni syn sika do buterlki, ale nie p0rzejmuej sie tym
trevik: kup nocnik
hygropsja: Uwazam, ze umywalki powinnbyc tak skonstruowane, by kobiety tez mogly do niech sikac. Obecna konstrukcja umywalekto przejaw dyskryminacji!
Wątek 3. - Dlaczego skarbonki sa swinkami?
kas82: Pewnego razu ze znajomymi siedzielismy w akademiku i padlo pytanie: Dlaczeg oskarbonki przyjmoja postac swinek. Niestety nie poadla zadna zadowalajaca odpowiedz. Macie jakies pomysly????
Romanus Dziobakus: Dlatego ze swinia jest symbolemkasy.
mrotom: Powstaje pytanie dlaczego swinia jest symbolem kasy?
pantinito:Bo jest gruba i zmiesci sie w niej duzo kasy;
spin_spin_sugar: Krowy tez sa pekate.
Wątek 4. - Kał - przechowywac w lodowce czy gdzie?
an_aneczka: Ide jutro rano do laboratorium zaniesc kal do analizy, no i nie wiem gdziego mam przechowywac przez noc...W lodowce czy normalnie gdzies w szafce? Czy zimno mu nie zaszkodzi?
eljad21: Nie wiem... ja przechowywalem chomika w lodowce bo musialem poczekac az stopnieje snieg aby go pochowac:)
Wąek 5. - Ciaza z recznika?
zaklopotana: OK. Wiem ze to co napisze to stek bzdur, ale tkwi we mniejakis irracjonalny lek. W piatek wzielam pierwsza tabletke. W sobote mialam przytulanko. W niedziele zapomnialam pigulki. We worek poczulam ostry bol w brzuchu po lewej stronie, ktory kolezanki okreslaja jako bol owulacyjny. We wtorek wieczorem czyw srode po podmyciu wytarlam sie nie swoim recznikiem tylko wujka. Prosze powiedzcie mize nie moglam zajsc w ciaze z recznikiem!Jak to napisalam to widze ze to absurd, ale tkwi we mnieten kretynski lek i nie mogesie go pozbyc:(((
invicta1: Moglas zajsc w ciaze z recznikiem-urodzisz myjke.
Wątek 7. - Tampon
eliza: Urwal mi sie sznureczek od tamponu i nie moge go ydostac. Parlam ale bez skutku. Co mam robic . Jestem z Gdanska.
kalimeraa: Jesli z Gdanska, to loz do pochwy dwa palce, zlap tamponjak szczypcami i wyciagnij.
eliza: Dzieki serdeczne udalo sie mojemu chlopakowi go wyciagnac w ten sposobktory opisalas.
arabella: A jesli jestem z Krakowai nie mam chlopaka tylko meza?
I79: Jak z Krakoa to sie nie martw. Odkad mieszkam w Krakowie nie urywa mis ei wcale... Zadnej firmy!!
wroclawianka: U nas we Wroclawiu takie rzeczysie nie zdazaja!
ja: Zamienie mieszkanie w Gdansku, byle szybko...
Watek 8. - Najbardziej spalony dowcip
gixera:Napisalam kiedys na forum ze przyszedl kuriera ja do niego mowie: "Juz Panu daje". Naszczescie sie nie upomnial. A ktos probowal po mnie to powtorzyci mowi, ze przyszedl kurier, ja mowie: ze juz mu daje, ale na szczescie nie chcial pieniedzy)
Dzoanka: Stoi goly facet przed lkustrem i mowi: "stoj bo strzelam". W wersji spalonej mowi "rece do gory".
uzo:Dowcip: jak to przychodzi stonoga do szewca a szewc na to : "Nawet mnie nie wk..aj!!". Znajoma opowiala z zapalem nowe dowcipy i nagle zaczyna ten wlasnie:
"przychodzi dzdzownica do szewca..."-tez bylo smiesznie.
schawarma:
PRZED SPALENIEM: leci superman, widzi, ze nma dachu lezynaga superwoman, mysli sobie "hmm, wykorzystam okazje" i przyspiesza, by hmm wbic sie w kobitke...Superwoman sie zdziwila, zdziwil sie superman, ale najbardziej zdziwil sie niewidzialny czlowiek.
WERSJA SPALONA: Superwoman sie zdziwila, zdziwil sie superman ale najbardziej zdziwil sie BATMAN.



komentarz:
dziewczyny, tez siusiacie do mydelniczek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OBELX Buhahah co to ****a jest Hehehehe to mnie rozśmieszyłeś

Zmieniony przez - Szebka w dniu 2005-12-24 08:39:58
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mr. SFD - zakończony

Następny temat

GAL1 po raz III

WHEY premium