SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fitness foto & Spam działu Nasze zdjęcia!!! & post od lat 18!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 299250

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
nie wiem gdzie???

no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz no powiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
a co wgole masz na sobie???

bo ja nic...

wrrrr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Marta powiedz, ze jestes jeszcze na dżi dżi.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 128
Kzam jako dobra koleżaka zdradze Ci gdzie ona lubi buzi
Cmok w krok i co tu wiecej mowic

Bierz z życia wszystko bo i tak dostaniesz od niego po dupie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ale takie z jezyczkiem czy bez ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
no właśnie dżi dżi mam wyłącone,bo miałam kompa wyłączać i wsystko poszło off

komp jest włączony a ja w pokoju obok tyram sie trefą 11
więc mówie,doskakuje co kilka minut z partyzanta




no Kaaaazaaaaaaaam

przecież wiesz gdzie lubie

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no shaaaaaaaalaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaa powiedz gdzie lubisz??? <wyglada na przech** zboczenca>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Martunia, my tez ogladamy Area Eleven...
Teraz chce cos Art napisac, wioec daje mu swoja klawiature...


...cze!

Tu ja <yuppi>

Juz mamy plany co robic

I w ogole juz nie ma odwrotu

O tym juz za tydzien w strefie 11

<BUZI>

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623


tak słucham ja Was
albo to już jutro na gg

to jeszcze przetrzymam kompa na wojewódzkim

Kaaazaaaaam....masz dwie możliwości
czyli chce buzi w coś czego Ty nie masz <?>

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
w uszy chcesz??? ja nie mam uszu...

art mowi ze robi laske za 100zl...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Mr. SFD - zakończony

Następny temat

GAL1 po raz III

WHEY premium