SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Filmy z kulturystami (metoda P2M)!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2650
Qpczas w pliku txt masz instrukcje na temat instalacji a format zip to chyba nie zip tylko obraz płyty który nagrywasz na cd. Ja to zainstalowałem ale już dokładnie nie pamiętam jak bo to było parę miesięcy temu. U mnie działało bez problemu. Ten spakowany plik możesz otworzyć też programem DAEMON Tools i wtedy nie musisz nagrywać tego na cd tylko instalujesz z dysku. Poczytaj dokładnie plik txt.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
dzieki GrandMAX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1788
jeśli ktoś może to proszę o zaproszenie na p2mforum.info
mail: [email protected]
proszę napisać posta jak ktoś wyśle,
dziękuję

Jeśli chcemy rozwijać sie jak mistrzowie, musimy ich naśladować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Witam

Mam prośbę, może ktoś zebrać jeszcze raz info o wymienionych tu filmach w jakimś pliku (chodzi mi o hashkod i hasło)? To co umieszczał GrandMAX już nie działa a zależy mi na tych filmach. Wiem, wiem, powiecie: czemu nie zarejestrujesz się na p2mforum? Bo proszę się już od 2 tygodni i nie mam zaproszenia('');
('');. Więcej nie mam zamiaru.
W razie czego podaję swojego maila: [email protected]

Z góry dzięki i pozdrawiam

Zmieniony przez - pablo0102 w dniu 2007-11-01 16:05:15

Krew + Pot + Łzy = Sukces ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2650
Muscle & Fitness (treningi video)

link: http://p2mforum.info/showthread.php?t=62736





Zmieniony przez - GrandMAX w dniu 2007-11-02 19:28:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2650
Jeśli ktoś nie ma dostępu do forum p2mforum.info zapraszam na stronę: http://www.abc232.prv.pl/sfd/ jest tu także link do instrukcji jak ściągać za pomocą programu MoorHunt.

Pytania proszę pisać na moje GG, w miarę możliwości postaram się odpisać (nie siedzę cały czas przy PC więc mogę od razu nie odpowiedzieć). Bo temat robi się trochę zaśmiecony

Zmieniony przez - GrandMAX w dniu 2007-11-02 21:29:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6354
Mozna by bylo zebrac wszystko, uporzadkowac i zalozyc nowy temat czysty i przejrzysty.

Muscle & Fitness (treningi video)
Ogladalem kiedys POLECAM!!! bardzo fajne filmiki.
Pozdro

Zmieniony przez - mlody mazi w dniu 2007-11-02 22:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2650
Nie posiadam już zaproszeń na p2mforum.info (bo wiele osób pyta o to).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
Co to moze byc 3 razy probouje sciganac encyklopedie kulurystyki i staje mi na 90% i koniec ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Witam

Encyklopedie kulturystyki właśnie ściągnąłem i wszystko u mnie w porządku. Z reszty filmów, to ten z Dorianem i Rayem nie mogę pobrać. W każdym segmencie dochodzi mi do 6,96mb i staje. Poza tym te upy są nie najlepsze, bo np "kulisy sławy Pudzianowskiego" są wrzucone na jedno tylko konto i to w dodatku O2. Tak samo jest z "dominatorem" tylko tam z kolei jest walla.Takie upy mają małą "żywotność". Ani z walla ani z O2 mi nie pobiera.U mnie idzie tylko z Gmail. Jakby ktoś miał te filmy z Dorianem i Rayem, a umiał przypadkiem wrzucać upy moorhuntem to byłbym wdzięczny. Tylko z przewagą kont Gmail.

Pozdrawiam

Krew + Pot + Łzy = Sukces ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

problem ze ściąganiem

WHEY premium