SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Film Klatka a MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12958

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Wiekszosc klubow BJJ dziala "na czarno", nie ma zwiazku wiec komu tu placic? Od kogo papier zalatwiac?Prosta sprawa jest zalozyc klubik,idziesz do dyrektora podstawowki i mowisz mu ze trzeba Ci sale z mata 2-3 raz w tyg i jestes w stanie za to zaplacic. Jak sie bedzie pytal po co to mowisz ze dla cwiczen rehabilitacyjnych mlodych ludzi po wypadkach ktorzy chca wrocic do sprawnosci fizycznej. Teraz trzeba ludzi,zakladam ze posiadasz 3-4 koelgow o podobnych zainteresowaniach co Ty. Na poczatek starczy,z czasem ci koledzy przyprowadza innych,pozniej ogloszenia w necie,na przystankach. Instruktor? Ile osob ma np takie papierki instruktorskie w bjj? Mysle ze mniej niz 10 w calym kraju,najlepiej zeby byla osoba ktora kiedys cwiczyla juz jakies SW(chodzi o sprawnosci fizyczna i ogolna smykale do technik),jesli tego nie ma to trzeba jechac ze szkoleniowek. Caly zespol Łamator Raciborz tak zaczynal,a teraz chlopaki ktorzy sa od poczatku sa wypaskowani,maja sporo,naprawde sporo osiagniec i wg mnie sa jednym z lepszych klubow w Polsce. Chciec to moc. Sam zalozyl bym u siebie w miescinie taki klubik,dla popularyzacji sportu i dodatkowe doswiadczenia zyciowego,ale z braku czasu i zdrowia,nie moge nawet poswiecic sie w pelni swojej rodzimej sekcji wiec co tu gdybac.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Chłopaki, tak fajnie rozprawiacie o brakach logistycznych polskiego sportu,
że prawie Wam uwierzyłem ...
Rzeczywiście jest tak, że kasa na sport jest niezbyt wysoka i każdy samorząd oszczędza jak tylko może właśnie kosztem sportu.
Tylko, że ... i tak jest nienajgorzej ...
Bo jeżeli koleś w moim wieku może sobie pójść potrenować (ZA DARMO) na 3 sekcjach w Łodzi (fakt, że mam tam znajomych) dobrze wyposażonych to chyba dostęp jest ...
W tej chwili mieszkam w wiosce, mamy w sąsiedniej wiosce (większej) piękną halę gdzie dwa razy w tygodniu można za darmo lub za symboliczne dwa złote pograć w siatkówkę ewentualnie inny sport. 10 km dalej jest klub zapaśniczy
gdzie jak mi się wydaje też nikt trenować nie zabroni (też wioska).
W miasteczku powiatowym jest jedna dobra hala, rozgrywana jest tam amatorska liga siatkówki, jest budowana obok następna, wielka hala gdzie ma być III liga.

Kłopot w tym, że nie ma za bardzo kto ćwiczyć ...
No bo jak na tatami w AZS-ie większość to absolwenci, żeby pograć w siatkówkę to trzeba obdzwonić połowę znajomych to znaczy, że ludziom po prostu się nie chce.

Taka jest niestety prawda, młodzież polska jest leniwa,
nikomu nic się nie chce, ambitnych ludzi ludzi ciężko spotkać.

Nie mamy naprawdę najgorszego systemu finansowania,
stypendia sportowe są jakie są, ale istnieją.
Za złoty medal olimpijski Polacy dostawali więcej niż Amerykanie ...
Ile medali zdobyli oni, a ile my ???

Co ja będę rozprawiał o USA popatrzcie na Gruzję, Kazachstan, Armenię.
Jaka tam jest bieda, a jednak zawsze ktoś tam od nich zawalczy ...

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
pin ty to masz łeb do takich rzeczy

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Pinecone MMA Polska jest zarejestrowane a co za tym idzie wszystkie kluby zrzeszone w niej nie działają na czarno a stanowią spory procent Polskich klubów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
jakie uprawnienia instruktorskie maja trenerzy bjj i mma? judo? jiu-jitsu? kicka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Może ktoś wrzuciłby na rapida "Klatkę" i "Rugbistów"
Chętnie zobaczyłbym te filmy

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Jakie są jeszcze inne filmy dokumentalne na temat ustawek, oprócz tych wymienionych w temacie??

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Jodan ich się pytaj nie mnie.Skoro jest zarejestrowane zrzeszenie a Mirek Okninski jest jednym z pierwszych którzy zajeli sie BJJ w polsce to nie jest to BJJ na czarno:/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Serafin nie wiedzialem.Mirek jest na tyle kontrowersyjna osoba,ze reszta srodkowiska BJJ poza MMA Polska, niechetnie sie z nim identyfikuje,to raczej sa juz dwie bajki,dwa swiaty.

Papiery instruktorskie mozna zrobic np w Poznaniu,K.Matuszczak i Strefa Walki cos takiego organizuje. Z tymi 10 osobami to moze troszke przesadzilem,ale naprawde olbrzymia czesc klubow dziala na czarno.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Trochę off topic, ale chciałem się coś zapytać

vtserafin - Ty trenujesz Muay Thaia w klubie serafin??
pin - za co ten SOG ??

Ja będe instruktowem heh

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 FIGHTING NETWORK KHAN 2006 in BUSAN

Następny temat

Efekty duszenia....???

WHEY premium