SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Film Klatka a MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12956

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1695
sorki za błędzik. w drugim zdaniu chodzilo mi oczywiscie o "srodowiska hools i zawodnikow". nie wiem jak edytowac poprzednia wypowiedz...
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1071
Latkowski podstępem wziął chłopaków z sekcji Grześka. Obiecywał rzetelny film o MMA, a wyszedł z tego babol i pomieszanie z poplątaniem.

Grappling Kraków, MMA Freefight

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1593
ale przecie wszystkie bojówki ternują na siłowni albo sw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
no i tto jest prawda pakiety maja zaplecze w sw, i tego sie nie ukrje
a;e reszta z dupy wzieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Chciałem sprostowac swoją wypowiedź dotyczącą kiboli. Chodziło mi o kolesi którzy walą wszystko co się rusza- w tym kobiety, dzieci i zwyklych przechodniow- a nie o tych co w gronie kumpli walcza tylko z innymi ekipami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
"Chodziło mi o kolesi którzy walą wszystko co się rusza- w tym kobiety, dzieci i zwyklych przechodniow" Takim to się w******l spuszcza

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2002
ja zaczne od tego ze latkowski jest zwyklym dziennikazem szukajacym sensacji i kontrowersji i kazdy z jego filmow jest tego najlepszym dowodem!
a w swoich marnych dokumentach nie pokazuje prawdy tylko sensacjie aby tylko bylo o tym glosno w mediach!
zaprzeczanie temu ze hoolsi maja cos wspulnego z mma tez jest bledem (kiedys tak bylo) teraz hools="sportowiec" ...wiekszosc chlopakow smigajacych na ustawki nie afiszuja sie z tym a nawet predzej ukrywa sie z tym bardzo czesto sa to osoby trzymajace diete na dobrej suplementacji i z dlugo letnim starzem z sw i silki tylko niekturzy klada wiekszy nacisk na mase inni na technike ale zapewne sa to sami fighterzy

"Chodziło mi o kolesi którzy walą wszystko co się rusza- w tym kobiety, dzieci i zwyklych przechodniow" typowe dziennikarski opis huliganow majacy niewiel wspulnego z prawda!! ustawki zawsze sa w miejscach zdala od ludzi i od mundurowych a co do napadow na kobiety i dzieci przez huliganow to jakies dziwne chistoryiki...

Zmieniony przez - R_B_K w dniu 2006-02-23 15:09:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
R_B_K czy ty rozumiesz wogule co ja pisze? Napisałem właśnie że to nie są prawdziwi chuligani. ****a wiele razy kumple opowiadali mi jak to byli na meczu i jakis kibol zaczynal lac dzieciaka. Co do kolesi tworzacych zwarte ekipy i walczacych z innymi firmami to nie mam nic przeciwko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 292 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2002
z mojego punktu widzenia jak ktos leje jakiegos dzieciaka albo kobiete to czy by siebie nie nazywal kibolem, huliganem,bandyta to tak naprawde jest Gamoniem!
i zgodzic sie moge z twoim sprostowaniem gdzie juz nazwales ich kolesiami a nie kibolami


Zmieniony przez - R_B_K w dniu 2006-02-24 18:08:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Takich ludzi to sie w kiblu spuszcza

Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 FIGHTING NETWORK KHAN 2006 in BUSAN

Następny temat

Efekty duszenia....???

WHEY premium