SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FWD | REDUKCJA

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84
Witam, ułożyłem sobie coś w stylu FWD na redukcje:

przysiady z hantlami 3s, 15p
wiosłowanie hantlami na pufach 3s, 15p
wyciskanie hantli w leżeniu na pufach 3s, 15p
pompki klasyczne 2s, 5-10p
wyciskanie hantli siedząc(barki) 3s, 15p
*pufy robią za ala ławeczkę

Mam zamiar wykonywać te ćwiczenia x3 w tygodniu(poniedzialek, sroda, piatek) celem jest utrata tłuszczu, poprawa wygladu (do zrzucenia ok 10kg). Czy kolejnosc wykonywania cwiczen jest w porzadku? manewrować kolejnoscia? Myślałem tak ok 2-3 miesiecy prowadzic taki trening a pozniej cos zmienic + w miare rozsadne odzywianie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
W miare rozsądne odżywianie powinno być od początku.
Brakuje ćwiczenia na dwugłowe uda, prostowniki, trica i bica. Podciąganie zamiast wiosłowania. Pompki klasyczne wyrzuć i dodaj to co wypisałem.

Ile obciążenia? Bo jak malutko to trzeba wybrać inne ćwiczenia https://www.sfd.pl/[ART]_obciążenie_właśnego_ciała__progresja-t909141.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84
MojeImie
W miare rozsądne odżywianie powinno być od początku.
Brakuje ćwiczenia na dwugłowe uda, prostowniki, trica i bica. Podciąganie zamiast wiosłowania. Pompki klasyczne wyrzuć i dodaj to co wypisałem.

Ile obciążenia? Bo jak malutko to trzeba wybrać inne ćwiczenia https://www.sfd.pl/[ART]_obciążenie_właśnego_ciała__progresja-t909141.html


Zapomnialem dodac ze dysponuje tylko hantlami 2x20kg.
To może martwy ciag hantlami wrzucic na dwugłowe uda i prostowniki? I nie sadzisz ze zajmowanie sie tricem i bicem gdy chodzi o trening obwodowy, powrot do treningu to na wyrost? Nie mam drążka do podciągań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Możesz dodać, ale nie musisz. Jezeli chcesz to nie ma nic przeciwko. Najlepiej żuraw + unoszenie tułowia.. Ale martwy na początek może być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17726
eit
MojeImie
W miare rozsądne odżywianie powinno być od początku.
Brakuje ćwiczenia na dwugłowe uda, prostowniki, trica i bica. Podciąganie zamiast wiosłowania. Pompki klasyczne wyrzuć i dodaj to co wypisałem.

Ile obciążenia? Bo jak malutko to trzeba wybrać inne ćwiczenia https://www.sfd.pl/[ART]_obciążenie_właśnego_ciała__progresja-t909141.html


Zapomnialem dodac ze dysponuje tylko hantlami 2x20kg.
To może martwy ciag hantlami wrzucic na dwugłowe uda i prostowniki? I nie sadzisz ze zajmowanie sie tricem i bicem gdy chodzi o trening obwodowy, powrot do treningu to na wyrost? Nie mam drążka do podciągań.


Koniecznie wrzuć ćwiczenie na triceps i biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84
dean999
eit
MojeImie
W miare rozsądne odżywianie powinno być od początku.
Brakuje ćwiczenia na dwugłowe uda, prostowniki, trica i bica. Podciąganie zamiast wiosłowania. Pompki klasyczne wyrzuć i dodaj to co wypisałem.

Ile obciążenia? Bo jak malutko to trzeba wybrać inne ćwiczenia https://www.sfd.pl/[ART]_obciążenie_właśnego_ciała__progresja-t909141.html


Zapomnialem dodac ze dysponuje tylko hantlami 2x20kg.
To może martwy ciag hantlami wrzucic na dwugłowe uda i prostowniki? I nie sadzisz ze zajmowanie sie tricem i bicem gdy chodzi o trening obwodowy, powrot do treningu to na wyrost? Nie mam drążka do podciągań.


Koniecznie wrzuć ćwiczenie na triceps i biceps

kurcze rozbijacie mi koncepcje fwd o ktorej sie naczytalem, no ale trudno. martwego jeszcze nie dodalem, dodam jak sie bardziej "rozbujam". to jak? na trica WYCISKANIE “FRANCUSKIE” JEDNORĄCZ SZTANGIELKI W SIADZIE a na bicka UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM. bedzie dobrze? i pomiedzy ktore cwiczenia wrzucic te na tricka i bicka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu + odrzywki

Następny temat

czy hst sie dzieli na a,b?

WHEY premium