SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poczatkujacy, redukcja

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
Witam,
Wiek [19]
Waga [80kg]
Wzrost [182]
Cel do osiągnięcia (Redukcja,sila)
Staż (0)
Aktywność fizyczna (3xwf w tyg)

Tak jak napisalem chce zredukowac tkanke tluszczowa i poprawic swoja sile, dzisiaj zaczelem cykl https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html
do tego biegam codziennie 15min rozciaganie i 7min 30 sek, mam na wyposazeniu jeszcze rowerek domowy ale niewiem czy to nie bedzie za duzo dla miesni, napiszcie co sadzicie, aha co do diety to jako takiej nie stosuje ale jem zdrowo i ograniczam posilki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2885 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32920
Po pierwsze najwazniejsze jest dieta w tym wszystkim.
Troche sprzeczne masz cele- bo jesli sila to i masa, i na odwrot.
A i po trzecie to nie wazysz na tyle duzo zeby redukowac.
Zastosuj diete z lekkim dodatnim bilansem kalorycznym ( 200-300 kcal ). Powoli zwiekszaj, pozniej bezie czas na redukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
ok, dzieki napisalem redukcja bo mam brzuszek i chcialbym sie tego jak najszybciej pozbyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
Też zaczynam ten cykl, i mam taki problem, nie mam w domu żadnego drążka do podciągania. Czym mogę to zastąpić?
Pomoże mi ktoś w ustaleniu diety?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan ćwiczeń do oceny

Następny temat

Pomocy!

WHEY premium