SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW na SPLIT

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15646
wiem ze ty nie kobieta tak sobie dodałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 985
Mógłby ktoś odpowiedzieć na inne moje pytania, prośby itd... Będzie SOG jak będę mógł dać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15646
Moim celem treningowym jest:
1.Masa!
- jak masz dietę to będzie masa
2.Siła! - siły nie zrobisz

Jak będziesz ważył z 75kg to wrócisz i wybierzesz dobre fbw bo stwierdzisz ze siłą ci wzrosła tylko o 5kg.
Podstawy mc,wl,siady 10-5 powt po 5-6 serii z dobrym rozłożeniem % ciężaru max to jest to co ci trzeba.

Zmieniony przez - Przemus916 w dniu 2011-04-08 23:20:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 985
ale mi chodzi o to czy dobrze by było zamienić wyciskanie sztangielek za wyciskanie sztangi zza głowy w siadzie? (na bary)

a jeszcze co do siadów czy mogę robić na maszynie Smitha zamiast ze samą sztangą, bo się boję, że się wywrócę i połamie łapy jak (chyba) Szczęsny ;P

Zmieniony przez - Thug95 w dniu 2011-04-09 00:18:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15646
omijaj maszyny naucz się techniki a lepiej na tym wyjdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Spoko na mnie się patrzą często jak robię mc/przysiady, ale mam to w dupie. Lepsze, to niż wieczne pajacowanie na płaskiej i ciskanie od 10 lat 100 kg. Na przysiadach się nie bój. Małe ciężary na spokojnie wszystko i będzie dobrze.

Co do wiosła jednorącz. Normalne, że jeszcze niektórych mięśni nie czujesz. Masz słabo wytrenowany układ nerwowy i mięśnie. Jak nauczysz się techniki, to z czasem zobaczysz jakie to złote ćwiczenie na najszersze

Nic nie czujesz na klacie, znaczy, że technika kuleje. Jedno z najlepszych ćwiczeń na klatę.




Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-04-09 14:39:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak prawidłowo wykonać HIIT na rowerku stacjonarnym?

Następny temat

trening dla początkującego

WHEY premium