SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
Prosił bym was a byście ułożyli mi trening 5 dni w tygodniu mam do dyspozycji: ławkę prosto,skośna,gryf 180cm prosty,kratownice,drążek do pozaganiania,uchwyty do pompek wyciąg,hantle,ławeczkę do brzuszków,prasę do nóg(nie wiem czy to właściwa nazwa) i jakieś 100kg obciążenia w planie jest jeszcze modlitewnik więc on też możne wchodzić w skład treningu. Chciałbym aby trening był trochę bardziej zaawansowany niż dla początkujących ponieważ chodziłem już jakieś 6 miesięcy na siłownie. Z góry dzięki a i jeszcze proszę żeby trening był naprawdę mączący max 1.5h

Zmieniony przez - czarek97 w dniu 2011-04-08 14:58:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
wolałbyś trening dla zawansowanych bo kiedys chodziłes 6 miesiecy na silownie heheheheh przepraszam wes najpierw zajmij sie sportem wypelnij ankiete poczytaj i jeszcze raz poczytaj.

proponuje trening ogólnorozwojowy - a treningu nikt ci nie bedzie układał wes poczytaj sklec cos samemu wrzuc a ludzie co sie znaja troszke poprawia CHCESZ CWICZYC TO ROB COs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
nie oto choć ja nie chce treningu dla zaawansowanych tylko trochę "mocniejszy" niż dla początkujących
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW na SPLIT

Następny temat

Jaki plan ?

WHEY premium