SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW Masa, ocena, poprawa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 985
czytałem uważnie, jednakże będę miał problem z podciąganiem(nachwytem), bo po prostu nie mam jeszcze tyle siły, jak się podciągnę z 5 razy będzie dobrze, ja się upewniam czy Wiosło tak wygląda jak na powyższych filmiku i gifie i czy RDL wygląda tak jak na powyższym gifie...




Zmieniony przez - Thug95 w dniu 2011-05-07 19:23:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 985
Mógłbyś się jeszcze traktor wypowiedzieć... Z góry przepraszam i dziękuje :P

Zmieniony przez - Thug95 w dniu 2011-05-08 00:53:54

Zmieniony przez - Thug95 w dniu 2011-05-08 00:57:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Thug95

zastosuj taki chwyt,w ktorym jestes w stanie wykonac najwiecej podciagniec.
zazwyczaj jest to waski chwyt neutralny.

dlaczego wklejasz jakies filmiki z kosmosu,skoro ja podalem takie,na ktorych jest zademonstrowana prawidlowa technika,nie rozumiem?

wioslowanie:



"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 985
"dlaczego wklejasz jakies filmiki z kosmosu,skoro ja podalem takie,na ktorych jest zademonstrowana prawidlowa technika,nie rozumiem?" Aby się upewnić 100%. Tzn nie widzę różnicy pomiędzy twoimi filmikami, a moimi "gifami" z atlasu, więc raczej ta z atlasu technika jest dobra.

Wcześniej się podciągałem (podchwytem) i podciągałem się max 12, więc zamiast nachwytu brać podchwyt?

1. przysiad
2. podciaganie na drazku
3. wyciskanie na lawce
4. wioslowanie
5. wyciskanie w staniu
6. rdl

taka kolejność będzie dobra?(dałem drążek za przysiadem, bo bym nie miał siły się podciągać po treningu...)

Zmieniony przez - Thug95 w dniu 2011-05-08 01:52:36

Zmieniony przez - Thug95 w dniu 2011-05-08 01:55:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Thug95

idz juz trenuj,bo szkoda czasu.


jakbym uznal,ze to,co mozesz zobaczyc w atlasie jest ok....to bym nie wklejal innych filmow-pomysl troche.

na reszte swoich pytan-znasz juz odpowiedz,wiec nie pytaj sie po raz setny!!!!

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 985
No co do wiosła to się różni twój filmik pomiędzy "atlasem", ale co do RDL to w atlasie jest MC na prostych nogach i wygląda tak samo jak twój filmik, więc raczej dobra technika, no nic pozostało mi trenować tym planem. Z góry dziękuje, przepraszam oraz pozdrawiam, ale jeśli masz "nerwy" to się jeszcze wypowiedz ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Thug95

hahaha

nie patrz na to,co w "Atlasie..." ...bo tam gowno widac-dlatego wklejam inne filmy.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 985
Traktor71 jeszcze takie pytanie czy po tym trening, który mi dałeś będę miał szanse na łapkę +40cm i w ogóle będzie biceps i triceps rósł jak "ceba"? Wiadomo w tych ćwiczeniach jest "poruszany" biceps oraz triceps, ale nie ma ewidentnych ćwiczeń na bic i tric, więc? Jakie jest twoje zdanie na ten temat :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Thug95

pisalem o tym wiele,wiele razy...i nie mam zamiaru tego powtarzac za kazdym razem.

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 594
Prosiłbym o plan FBW na redukcję bez martwego ciągu (bolące plecy) i podciągania (nie dam rady). Na siłowni będe ćwiczył 2 x w tygodniu + raz w tygodniu w domu. Mam ławkę z możliwością robienia barków. Aeroby po treningu chcę 30 min rowerka lub bieżni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase 3 dniowy do oceny Split :)

Następny temat

WITAM potrzebuje pomocy Sogi

WHEY premium