SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW Ale który ? SOGI na 100% dzieki!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Zabawny z Ciebie gosc Yamek ! Smiejesz sie z mojego planu, a sam dajesz linka, w ktorym ten dokladnie sam plan jest miedzy innymi proponowany.
Napewno czytales, to opracowanie ?
To nie po to, aby Cie obrazic, ale warto przeczytac, zanim skomentujesz na drugi raz...
pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
czytalem ale zobacz ze nie napisales bicow i tricow a 15-18latki jak bicow nie ma to nie cwicza

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
czytalem ale zobacz ze nie napisales bicow i tricow a 15-18latki jak bicow nie ma to nie cwicza
Tu sie zgadzamy !

Ale gosc pytal o najlepsze FBW, a najlepsze to klasyczne...
pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
ja wiem czy klasyczne heh kazdy ma inne zdanie ja jestem swojego na kazdego trening dziala inaczej

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Zostawiam glos ekspertowi w takim razie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Ja się tak zastanawiam nad czym wy dyskutujecie i po co w ogóle?

Ktoś pisze że takie fbw jest najlepsze? to uzasadnic, to poprzec faktami, a nie bo tak i tyle, to są tylko puste słowa nic nie warte.

Jak dyskusje to na odpowiednim poziomie, i z jakim kolwiek przekazem aby autor mógł wyciągnąc z tego wnioski.

Nie ma ankiety, nie ma zadnego konkretnego pytania = nie ma żadnej odpowiedzi i tyle.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3589
Ah Bery masz racje chodzi mi o mase a co do trica i bica to na tym zalezy mi naj mniej, najwazniejsze sa dla mnie nogi i plecy
Wiek 17 .
Cel masa
Wczesniej Split
odzywki mono
inne sporty vt/bjj 2x w tyg .

Czytałem troche o tym fbw i pytanie miedzyinnymi to
ktory lepszy 1 zestaw 2 czy 3, chce cwiczyc hmm 3 x w tyg bedzie ok splita mialem 4.x

Zmieniony przez - sagg w dniu 2008-12-11 17:22:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
to fbw lub split 2x

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
moze byc jeden lub dwa ale chyba na poczatek wystarczy Ci jeden zestaw

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3589
chyba? .. :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na redukcji - co możemy przez niego uzyskać?

Następny temat

juz sam nie wiem . Pomocy !

WHEY premium